Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

900 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm 900: Müzikalin Hazin Sonu

Chiffon, Sanji'yi düşünmüş. Pastayı yaptıktan sonra onun nasıl güldüğü aklına gelmiş. Sanji'ye bunu sorduğu zaman "Koca Ana'nın bunu yedikten sonraki mutlu yüz ifadesini kafamda canlandırıyorum" cevabını almış.

Koca Ana pastayı çok beğenmiş. "Tadı çok güzel, ölebilirim" demiş. Perospero ve yanındakiler pastada zehir olmadığına, varsa da ise yaramadığına ikna olmuşlar. Tüm ülkeye Pudding'in Ana'nın krizini durdurduğunu duyurmuşlar. Pudding de içinden "Hayır... Ben değildim" demiş.

Güneş Korsanları, Hasır Şapkalar kaçsın diye yol açmış. Oven geri dönmüş. Luffy, Katakuri'yi yendiği için oldukça sinirliymiş. Aladine, Luffy'ye seslenmiş ve ondan Jinbe'ye göz kulak olmasını istemiş. Oven, Kaynayan Okyanus isimli bir teknik kullanarak denizi kaynatmaya başlamış.

Bu teknik yüzünden tüm Güneş Korsanları iptal olmuş. Koca Ana Korsanları'nın bayrak gemisi olay yerine gelmiş. Mont-D'or bundan memnun olmuş. Koca Ana pastanın tadı ile ilgili şarkı söylemeye, gemi de önüne çıkan her şeyi yok etmeye başlamış. Koca Ana'nın aklına Carmel'i son kez gördüğü doğum günü partisi gelmiş.

Germa yalan olmuş. Judge'ın etrafı tipleri tam görünmeyen İki yeni karakter tarafından sarılmış. Ikiliden uzun boylu olanın elinde bir mızrak varmış. Diğeri ondan dah ufakmış.

Gemi, Sunny'ye top atışı yapmış. Sonraki sahnede görünen tek şey, Hasır Şapka Korsanları'nın suyun üzerinde süzülen bayrağıymış.

Haftaya ara var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık