Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 9 Kızıl Kın Güç Dengesi

En güçlü Kızıl Kın sizce kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    277
Muhtemelen Denjiro ama ben Kin'emon çıkması taraftarıyım. En kötü, ikinci en güçlüdür. Kin'in neden hafife alındığını hiç anlamıyorum.
Oda yüzünden. Tayfanın Kinemon'a davranışını düşün bir de Sanji'nin Luffy'nin Neko'hakkında söylediklerine.

Ben Kinemon'un bizi şaşırtmasını istiyorum ama Ashura'nın 20 sene de güçlendik demesi bir şeyleri ifade ediyor diye düşünüyorum. Önceden denklerdi ama Kinemon geride kaldı gibi..

Kinemon çıkarsa diğer kınlar cidden gitsin kendilerini assınlar...
Neden? Neye dayanarak söylüyorsun bunu?

Law'a yenilmemişmiydi o.
Sokaktan geçen adama yenilmiş gibi yazıyorsun. Law bu ark muhtemelen Queen düzeyinde dövüşler çıkaracak.
Ayrıca dövüşün nasıl olduğu bile belli değil. Meyveye büyü diyen adamı uzaktan birkaç parçaya bölüp dağıtmış.

Oda yüzünden. Tayfanın Kinemon'a davranışını düşün bir de Sanji'nin Luffy'nin Neko'hakkında söylediklerine.

Ben Kinemon'un bizi şaşırtmasını istiyorum ama Ashura'nın 20 sene de güçlendik demesi bir şeyleri ifade ediyor diye düşünüyorum. Önceden denklerdi ama Kinemon geride kaldı gibi..
Bak bu mantıklı. Olabilir.

Bir arc önce yaptığı birbirini tutmuyor bazen Odanın, Crocodile gibi. Kinemonu hypelayabilir belki bu arc.
Aynen. Kin gücünü belli etmeyen biri.

20 yıl önce bile Hyogoro dayı gücünü övmüştü.
Brook, Ph'de bedeninin yarısı olmamasına rağmen Kinemon'dan kaçıyordu. Brook deyip geçmeyelim. Prometheus'u yaraladı bu herif.
Ateş gibi ekstra bir özelliği de var.
Kafası da basıyor acayip.

Sonuç olarak baya donanımlı bir arkadaş. Sağlam herif.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık