Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

899: Yenilgi Kaçınılmaz! Hasır Adam'ın Hiddetli Saldırısı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapışmayı izledim.Zoro şov yapmış aksiyonu güzel bence. Animatörler bu sefer turnayı gözünden vurmuş Oda'nın aksiyon eksiğini kapatmışlar.Aksiyon çizimi yapmıyorsan biz yaparız demişler. :D

Adamlar da napsın seride vs kıtlığı var Zoro'ya koymak zorundalar mecbur.Sanji için de baya coşarlar kesin.

Zoro da Kral hakisi var. Wano'da ismine haki demiyor aura diyorlar. İhtiyar Hyo'da Luffy'ye armament hakiyi öğretirken buralarda o dediğin farklı isimle çağırılıyor demişti. Yani Wano'da ki dil farklı. Zoro'nun Kral hakisi sahibi olması lazım zaten. Böyle hayvani bir potansiyelin İmparator yancısı olması bile Zoro'nun kral hakisi sahibi olması gerektiğine bir delil.

Son saldırıyı sağlam çizmişler. Sevdim. Lakin hep aynı mevzu söz konusu. Bir bölüm için en az 1.5 veya 2 manga kullanmadıkları sürece anime daima dandik olacak. O bakışmalar, gereksiz uzun sahneler daima olacak. E öyle bir manga kullanımı da imkansız olduğuna göre... Kaçış yok yani, animesi yıllar önce bitmiş bir OP izlemek durumundayız. Yıllar yıllar sonra ise remake yaparlar. Onu bekleyin. :/

Garip bir durum söz konusu izleyenlerin bir kısmı çizimlerin kalitesini ve karakterlerin dövüşlerini, senaryonun işleyişini beğenirken bir kısmı eski bölümlerin tadını vermediğini iddia ediyor. Kendi kanaatimi söyleyeyim. Bölüm Gayet iyiydi, Zoro'nun potansiyelini gayet güzel süslemişler lakin serideki aksiyon sahneleri daha yavaş çekimlerle sunulmaya başlandı karakterlerin gayet şekil ve gösterişli tutumlarıyla birilerini bayıyor olmasını anlıyorum ilk zamanlar gayet seri bir biçimde dövüşüyorlardı ve duyguya hitap ediyordu Enies Lobby, Arlong Park, Marinford, Arabasta arcı vs vs. O zamanlar Karakterlerimiz şu anda ki kadar havalı değillerdi zamanla seri duygudan yoksun bir hale gelmeye başladı, Whole Cake İsland'da bunu bariz bir biçimde hissettik. Herhalde 90'lı ve 2000'li yılların havası başkaydı, seriyi izleyenlerin beğenisine göre şekillendiriyorlar. Bütün Kültür sanat ürünlerinde bütün dünyada aynı biçimde bir isyan var. Naruto serisi çok beğenilirken Shippuden serisi Naruto'nun ilk yılları kadar beğenilmedi halbuki en güzel dövüşler ve serinin kilit olayları Shippudende işlendiği halde. Sonrasında çıkan Boruto'yu zaten Naruto fanlarının çoğu beğenemiyor, bunun sebebi dünyadaki hızlı değişim mi acaba? O yıllarda yapılan işler daha fazla beğeniliyor, daha insanları sürükleyici bir tarafı vardı. Şimdikilerin eskilerin tadını vermemesi arz talep meselesinden ibaret. Yeni nesilin beğenisi farklı bu yüzden seriyi yeni nesilin beğeni düzeyine göre biçimlendiriyorlar. Bunu ülkemizde ve dünyada çekilen dizi, müzik, sinema, animasyon, belgesel, ve diğer bütün kültür sanat eserlerinde olması da kanıtı. Emin olun seriyi izleyen yeni nesil, 18 yaş altındakiler diyelim mesela şu izlediklerinden daha çok keyif alıyorlardır serinin ilk zamanlarındaki halinden. Konuyu başka yerlere çektim kusura bakmayın ama forumda beğenen arkadaşlar ile beğenmeyen arkadaşların yorumlarına bakıyorum da bayağı bir farklılıklar var.

Ne güzel dövüş çizmişler adamlar beğenmiyor. Ben beğendim. Sadece kılıcı ters tutup Fuji gibi dövüşmesi hoşuma gitmedi. Bu dövüşü böyle yaptılarsa, killerin işi zor.

Manganin ka
Son saldırıyı sağlam çizmişler. Sevdim. Lakin hep aynı mevzu söz konusu. Bir bölüm için en az 1.5 veya 2 manga kullanmadıkları sürece anime daima dandik olacak. O bakışmalar, gereksiz uzun sahneler daima olacak. E öyle bir manga kullanımı da imkansız olduğuna göre... Kaçış yok yani, animesi yıllar önce bitmiş bir OP izlemek durumundayız. Yıllar yıllar sonra ise remake yaparlar. Onu bekleyin. :/

1 manga bile kullanmiyorlar 5-10 sayfadan 1 anime bölümü çıkarıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık