Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfaya gelirse güçsüz olsa bile güçlü yaparsın sen onu kalem senin elinde nede olsa DS'de bize fake attın Luffy'nin düz tekmesi ile yamulan Sai arenadan sonra baya güçlü gözükmüştü bana.
Sahneyle alakalı şeyler bunlar. Beklenmediğin zaman yediğin tekmeyle, beklediğin zaman yediğin tekmeyle ve bizzat senin attığın tekme arasında çok fark oluyor. Fazla kafasına göre gidiyormuş gibi duruyor dövüş sahneleri ama o biraz takipçinin yanılgıya düşmesi. Oda bilerek "güçlü" ya da "güçsüz" gösteriyor. Sahne ne gerektiriyorsa öyle. Mesela Dünya'nın en güçlü insanı da olsan ayağın takılınca yere düşersin. Bu aslında normaldir ama insanlar bunu görmek istemez, görünce itibarının düştüğünü düşünürler gibi.

Kapak hikayesi sıkmadı mı? Bu devleri tek kapakta çizebilirdi her hafta bir tane göstermek yerine. Reverie hazırlıklarını falan gösterse keşke.

Sahi Bartolomeo da Shanks'ın adasına saldırmıştı ne oldu acaba ondan sonra?

Beklediğim eşleşmenin kıvılcımı geldi. Sanmıyorum ama umarım Sanji vs. Daifuku sonuçlanır. Power up almadan yensin şunu.

Judge de Snacki yaralasın ama yenilsin. Sonra Smoothie+ Snack vs Jinbei+Brook+Chopper+Carrot+Nami+Zeus

Güneş korsanları da kuşatma yapan gemileri alır.

Tabi bu kadar vs olur mu? Hiç sanmıyorum.

Bu arada Daifuku saldırırken aynı gemideki Smoothie ne yapıyormuş acaba : -) Neyse onunda sırası geliyor artık.

Gökten yağmur gibi yardım yağıyor mubarek bu ne bal...oda yardiriyor ...
Ballık bir şey yok ki. Bunlar zaten arkın başından beri orada olan kişiler. Bal dediğin altyapısı hazırlanmamış bir şeyin olmadık bir şekilde vuku bulmasıdır. Buradan Luffy'ler çok yardım alıyor sonucundan ziyade yonkou ile uğraşıyorsan çok yardıma ihtiyaç duyarsın sonucunu çıkarmak daha doğru olur bana kalırsa. Nitekim Kaido için toplanmakta olan kadro da bunu doğruluyor.

Kapak hikayesi sıkmadı mı? Bu devleri tek kapakta çizebilirdi her hafta bir tane göstermek yerine. Reverie hazırlıklarını falan gösterse keşke.

Sahi Bartolomeo da Shanks'ın adasına saldırmıştı ne oldu acaba ondan sonra?
Ortalama 5 kapak çizdiği için hepsine o şekilde ilerliyor muhtemelen. Bir de karakterleri tanıtmış oluyor bu şekilde bir nevi. Zaten bi Orlumbus kaldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık