Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E.oda sanırım Luffy için bu zamana kadar karşılacağı en güçlü rakip görünecek önümüzdeki sene gibi birşeyler demişti röportajda yani Luffy'e büyük power up bu karakterde gelecek.
Normal G4 Luffy yerine kaslarını daha çok sertleştirip sıkılaştırmiş daha ince ve küçük bir Luffy bekliyorum. Artık G5 mi olur o G4'ün yeni formumu bilemem. Bununla birlikte, b.hakinin (büyük ihtimalle çıkacak olan) imba tekniklerini kavrayıp öğrenmesini bekliyorum bundan sonraki vssinde.

Bolum muhtesem ya 4 5 defa okudum belkide fazladir. Katakurinin ne denli canavar olsugunu nasil muazzam bir guc skalasinin oldugunu bize gosterdi oda. Beni en etkileyen sey katanin o ilk simit saldieisindan sonra luffy nin hemen havaya firlamasi ve o gulusu atmasi oldu. O saf luffy deilde sanki boyle bir dusmanla karsilastigi icin haz duyan bir luffy gibiydi. Ve ayni bakisla kataya gozdagi vermeside cok guzeldi :) umarim devami daha guzek bir sekilde galir. Hayirli aksamlar herkese

Bu arc bittikten sonra çok güzel şeyler bizi bekliyor olacak, en azından temennim bu şekilde. Şimdilerde Zoro ne yapıyordur aceba... Özlemişim iyi mi :/ :)
Reis 2 yıldır yok ya. Şöyle ateşli bir vs de o atsa da görsek. Zaman atlamasına 7 sene oldu Zoro hala adam akıllı dövüşmedi kimseyle :(

Bu arc bittikten sonra çok güzel şeyler bizi bekliyor olacak, en azından temennim bu şekilde. Şimdilerde Zoro ne yapıyordur aceba Wano'da... Özlemişim iyi mi :/ :)

Benim o dövüşteki favorim Canelo'ydu :) Doğrusu Canelo karşısında öyle bir performans beklemiyordum Golovkin'den, yanılmışım...
Evet hatta dövüşü golovkin kazanmıştır da boks biraz ticaret işi dövüşü berabere bırakarak birdaha dövüştürüp yine paranın belini kıracaklar.

İnşallah o gözden değişik bir şey çıkmaz la. Aklıma Naruto'nun son bölümleri geldi. İstop oynar gibi havaya göz atıyorlar, tutan kendine takıyordu.
Hiç güleceğim yoktu :D

Yok, o gözden bir şey beklemiyorum ben. Altından bir şeyler çıkarsa şaşırmam ama bir beklentim yok. Diyelimki o gözün kapalı olmasının bir amacı var, o da gözlem haki kasmak içindir, başka bir esprisi olacağını sanmam.
Oda'nın 7 senedir sakladığı adamdan iyi güçler çıkar diye umut ediyorum.
Aslında iyi güçler çıkıyor, çıkmıyor değil de dişine göre bir rakip çıkmadığı için üstünkörü geçip gidiyoruz :)

İyi geceler diliyorum size..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık