Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalbini geri aldıysa tüymüştür belki de ama en son Bege'deydi sanırım. Bu adam tayfaya gelmeli, aman kaybolmasın bir yere de.
Geçen ve önceki hafta da söyledim. Ceasar bizimkilerin gemiye bağlı olan denizaltında saklanıyor. Nerden biliyorsun derseniz; coup de burst kullanıp kaçarlarken deniz altı da sunny go ya bağlı bir şekilde yüzeye çıktı ve içinde birisinin şaşkınlık ifadesini yazı olarak çizdiler. İçindeki için tek olasılık Ceasar.

Doflamingo da korsandı. Ama adamlar bu korsan buna dokunmayalım demediler. Sonuçta BM whole cake adalar grubunun kraliçesi. Ve halkının yaşam sürelerini çalan kötü bir imparatoriçe. Stussynin hükümet ajanı olmasını biz akainu mu gelecek acaba ya yorduk ama ya BM hükümetle müzakere halindeyse. Olası bir WG-BM ittifakını bozmak isteyecektir devrimciler.
Ha çıkar mı? Neredeyse imkansız. Açıkçası ben ihtimal vermiyorum. Ama yukarıda da belirttim, böyle olsa güzel olur diye yazdım. Devrimcilere iadei itibar lazım.
Niye iadei itibar lazım ki ? İtibarlarını bozacak bir durum yok.Teach'in Baltigo'yu ifşa etmesini kastediyorsan oralar belirsiz kısımlar hep.Dragon'un planı olabilir hepsi.

Evet, ama geri kalkıyor.
Sırtı yere geldiyse sağlam vurmus demek ki, daha oncede sağlam bir vuruş yapmıştı katanın agzından kan gelmişti kafasıyla takla atarak yere dusmekten kurtulmuştu. Katanın yediği darbe nekadar güçlü olsada böylesine güçlü gösterilmiş bir karakterin ilk darbede zaten yere düşüpte kalkamaması çok komik olurdu.

Adam neden kendi yerini ifşa ettirsin ki? Bu nasıl plan aklım almadı. Sanmam öyle bir şey çıkacağını. herkesin düşüncesi kendine ama çok uçuk düşünceler gibime geliyor bunlar bana.

Katakuri killed Luffy in overwhelmed fight with not on purpuse.

Flashback to fight between Luffy and Katakuri.

Katakuri dominating even Snakeman's overwhelmed powers.

Mirror World fallen apart cause clashes of CoC.

Luffy now can dodge and attack at the same time and even lands hit with it. But Katakuri show his trump card and rip Luffy's one arm with mochi clone.

Now both Katakuri and his clone have multiple arms and spears.

Luffy can't predict clone's movements beause it has no will its own.

Katakuri says fight is over, and last his last attak was named 17 Damned Spear.

Last panel Cocoa Island, Katakuri crying and blaming himself for killing the only friend he has on his life.

One Piece on a break.

xd

Luffy now can dodge and attack at the same time and even lands hit with it. But Katakuri show his trump card and rip Luffy's one arm with mochi clone.

Last panel Cocoa Island, Katakuri crying and blaming himself for killing the only friend he has on his life.

One Piece on a break.

xd
Sahte değil mi ya bu :/

One Piece on a break.

xd
Zehahaha. Böyle olsa efsane biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık