Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege Bigmom'u liquor (alkollü içecek?) adasına doğru çekiyor.Keki orada vereceğim demişti sanjiye.Bigmom devasa bir ateş topunun üstünde adı yanıcı bir madde olan adaya doğru gidiyor.Önümüzdeki bölümlerde devasa bir patlama görebiliriz.

Bu katakurinin adamlığıni görünce ve de yılan balığı olduğunu öğrenince acaba bu katakuri Fisher tigerin kayıp olmasın.:D Şaka bir yana one piece in kendine has bölümlerinden biriydi.

.

Bölüm çok iyi diğer bölümleri bi kenara bırakıp objektif olarak bakarsanız eminim zevk alırsınız.

Yok kata niye kendini deşti niye mızrağı attı felan lafları edilmiş. Kata belki uzun zamandır ilk defa böyle kıran kırana bi dövüş yapıyo belliki çok büyük bir zevk alıyo bu dövüşten. Bu bölüm çok epik ve güzel olmuş böyle bölüm çıkınca bölümdeki eksikliklerde göze batmıyo.

H.hakiye gelince bence katada cıkması cok doğal şu ana H. Haki kullandığını bildiğimiz karakterler
Yaşayanlar

Luffy
Hancock
Doflamingo
Chinjao
Shanks
Big Mom
Katakuri
Rayliegh
Dragon (enlerin savaşında ivankov konuşmasından olduğu düşünüyorum)

Muhtemel olanlar
Kaido
Ben beckman
Mihawk
Akainu

Ölü olanlar
Wb
Ace
Roğer
Ölü ve muhtemellerle beraber 16 kişi az bile bence, yaşayan ve bilinlen 9 kişi bu mu ayağa düşmek ????

Bölüm çok iyi diğer bölümleri bi kenara bırakıp objektif olarak bakarsanız eminim zevk alırsınız.

Yok kata niye kendini deşti niye mızrağı attı felan lafları edilmiş. Kata belki uzun zamandır ilk defa böyle kıran kırana bi dövüş yapıyo belliki çok büyük bir zevk alıyo bu dövüşten. Bu bölüm çok epik ve güzel olmuş böyle bölüm çıkınca bölümdeki eksikliklerde göze batmıyo.

H.hakiye gelince bence katada cıkması cok doğal şu ana H. Haki kullandığını bildiğimiz karakterler
Yaşayanlar

Luffy
Hancock
Doflamingo
Chinjao
Shanks
Big Mom
Katakuri
Rayliegh
Dragon (enlerin savaşında ivankov konuşmasından olduğu düşünüyorum)

Muhtemel olanlar
Kaido
Ben beckman
Mihawk
Akainu

Ölü olanlar
Wb
Ace
Roğer
Ölü ve muhtemellerle beraber 16 kişi az bile bence, yaşayan ve bilinlen 9 kişi bu mu ayağa düşmek ????
Adam üşenmeyip saymış helal olsun. Bence de şu an h.haki kullanan pek fazla kişi yok kullananlar da yoldan geçen adamlar değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık