Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887: Bir Yerde Senin Mutluluğunu Dileyen Birisi Var

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce öldükleri bir kesinleşsin yahu hemen yasin okumaya başlamışsın. :(
Ölmedilerse, Oda OP okuyan herkesi SBSlerde saçma salak sorular soran/şeyler yazan ‘veletler’ gibi görüyor olabilir. Ölmemeleri için bir sebep yok ya. Misyonlarını tamamladılar hele o sümüklü adam çok bile yaşadı.

Nasılını bilmiyorum ama aynı gen ırk vb bir şey çıkabilir. Sonuçta bir kraldı ve krallığı BM den önce nasıl bir yerdi bilmiyoruz. Bildiğimiz BM özel ırk ve kişilerle ailesini birleştirdiği. Paund da özel bir şey olmalı ki onunla evlenmeli. Bu şekilde düşünüyorum. Belkide sırf bu tarz acıtasyon yapabilmek için Oda beyin senaryosudur ama ben özel bir şeyler bekliyorum.
@D.Darkness

BM kocalarından kurtulmuş gibi ama bir tek Paundun ortada olması tuhaf değil mi? Birde bu adamı öldürmemiş gömmüş olması bana Paund ölmedi gibi geliyor ve bu gelişme Kaidonun neden ölmediğine bile bağlanabilir sanki?
Pound gömülmeyi seviyordu diye hatırlıyorum. BM gömmedi yani.

Evet öyle diyor ama gömüldüğü yerden kendi çıkamıyor kendini gömen biri neden çıkamasın ki?
Birde 836. Bölüm 11. Sayfada ( http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/83/836/page/11 ) Cracker daha önceki 43 koca önemsiz birileriydi diyor ama bir tek bu (Paund) yaşıyor ya da ortada geziyor. Peki neden?
Tonjit de yürüyüş çubuklarını seviyordu, yapıp üstüne çıktıktan sonra korkudan inemedi 10 yıl. Yani bunun bir nedenini aramak pek mantıklı değil kendini gömmeyi seven bir adam için.

2. kısma gelince Pound'un ortada gezmesinin sebebi ile ilgilenmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık