Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy efsane geri çekilmiş!! Kata'ya 10 dk bekle deyip BM ile karşılaşması komik olmuş. :D

Luffy'nin arada kalmasına rağmen Namilerin ve Sanjinin daha belirsiz bir olay örgüsünün içinde olması tuhaf. Hani Luffy, kodamanlara denk gelse bir şekilde paçayı sıyırır ama Jinbei, Sanji ve Nami için aynısını söyleyemiyoruz. BM adaya gelene kadar kim bilir ne saçma şeyler başlarına gelecek.

Yorumları hızlıca okudum ama bu 10 dk arayı bence yanlış değerlendirenler var. Öncelikle Luffy istese Dof'dan kaçabilirdi, bunu kendisi belirtiyor.
Ayrıca Luffy'nin orada uyuması birileri onu taşırken fırsattan istifade uyuyarak kısa süreli enerji toplamak amacı taşıyor bence. Ayrıca bildiğimiz gibi burada 20 dklık bir dövüş var. (animede göstermemişlerdi bu süreyi uyuz olmuştum) ve Luffy zamanla yarışıyordu bu sebeple büyük ihtimal normal g4 modunda kullandığı enerjiden daha fazla enerji kullandı daha çok efor harcadı ve bu yüzden g4den çıktığında o kadar bitkin düştü. Tabi bunu düşünmeme iten nedenler şu anki Luffy ile yaptığım kıyaslama. Ancak şu da dikkate alınabilir başka bir sebep olarak; Luffy Dof ve Cracker ile olan dövüşlerinde kendini geliştirdiğini varsayarsak bu g4 süresiin uzamasına ve kullanımı bittikten sonra daha canlı olmasını sağlayacaktır. Bunu İchigo'nun hollow dönüşümünde zamanla ustalaşmasına benzetebiliriz aslında benim buradan çıkardığım durum bu. Ondan dolayı vay efenim Dof da kaçamıyordu burada nasıl kaçıyor demek yanlış olur. Orada da kaçabilirdi ama içinde bulunduğu durum buna izin vermiyordu. Ama şu anki durumu ile g4 de bu handikabının azaldığı da görülüyor. Olayları böyle değerlendirmek gerek.

Bölüm hakkındaki genel yorumum ise Katakui hakikaten uzun zamandır beklediğim tarzda bir karakter ve keyifle izliyorum adamı. Hep Marco, Mihawk hadi Jack'i de sayayım bu adamlar ayarında birisinin çıkmasını istedim ve beklediğimden fazlasını aldım. Bu adam düşmez. Bu arc Luffy'nin Cracker'i indirmesi tek olay olacak bence ve bu bile çok büyük olay aslında ama bu kadar büyük ismin arasında resmen adam hasıraltı edildi yanarım yanarım buna yanarım. Bu arc sayesinde Luffy'nin sınırlarını da öğrenmiş olduk ve geleceğe aydınlık şekilde bakmamızı sağlayacak bir durum bu.
Luffy''nin Brule'ye bakışı beni benden aldı gülmekten öldüm. Ayrıca bu gidişle şaka maka hakikaten Sanji'nin yaptığı pasta bizimkilerin kaçış bileti olacak. Hadi hayırlısı bakalım...

Son düzenleme:
Kaçmak ardına bakmadan bir daha o kişiyle yüzleşmeme adına uzaklaşmak değil mi?

Luffy'i hala kaçıyor diye itham etmek ne bileyim :/

Sanırım Kata saldırı halindeyken darbe alabiliyor o yüzden meyve uyandırma kullanarak etrafını manipule edip saldırılarını o şekilde kullanıyor böylece vücudu da beklenmedik bir duruma karşı sıvı halde bekletiyor diyebiliriz. Birde üstüne ileri düzeydeki K. Haki eklenince harbiden bu herif karşısında Doffy falan hikaye Amiral ayarında bir adam bence sadece yıkıcılığı yok.

Bence işler planlandığı gibi gitmeyecek hiç gitmedi ki zaten :)
Ya pastayı luffy yiyecek yada çok daha garip şeyler olacak.

Kaçmak ardına bakmadan bir daha o kişiyle yüzleşmeme adına uzaklaşmak değil mi?

Luffy'i hala kaçıyor diye itham etmek ne bileyim :/

Sanırım Kata saldırı halindeyken darbe alabiliyor o yüzden meyve uyandırma kullanarak etrafını manipule edip saldırılarını o şekilde kullanıyor böylece vücudu da beklenmedik bir duruma karşı sıvı halde bekletiyor diyebiliriz. Birde üstüne ileri düzeydeki K. Haki eklenince harbiden bu herif karşısında Doffy falan hikaye Amiral ayarında bir adam bence sadece yıkıcılığı yok.
Adam G4’u oradan oraya ucuruyor. Yikiciliktan kastin bir magmaysa onu bekleme zaten ama kati mochisi ile falan cok cok guclu bir karakter. Sanji’ye falan vursa yamultur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık