Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

'Bölüm Yorumları ve Spoileri' forumunda Erkan12 tarafından 10 Kas 2017 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

21.0%
  2. İyi

24.7%
  3. Orta

28.0%
  4. Kötü

10.8%
  5. Çok Kötü

15.6%
  1. The-Hound Family Business

The-Hound (Family Business)
    Mesaj Sayısı 1,222
    Üyelik Tarihi9 Ağu 2013
    Mr.3 ün meyveside özel paramecia olabilir o zaman.

2. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,297
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Logialara şu mantıkla bakalım bence.Eğer bir özellik doğada kendiliğinden varsa ya da oluşabiliyorsa o logiadır.Mesela duman yoksa bile aşırı sıcakta orman yangınlarından oluşabilir.Ama mochi tamamen insan yapımı olduğundan doğal olarak oluşamaz.Ben o yüzden özel paramecia denmesinin tek nedeninin bu olduğunu düşünüyorum.

@The-Hound

Onunki logia özellikleri göstermiyordu ama.Normal paramecia olması lazım onun.

3. Mesaj Sayısı 692
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    Jinbei'nin şu saldırısı KAtakuriye işler mi ? Logia defansını ekarte eder mi ?

[​IMG] [​IMG]

4. Mesaj Sayısı 1,731
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Yüksek ihtimalle etki eder lakin sinek ısırığı gibi gelir. G4 Kong Gun'a kafa atarken sakinliğini koruyabilen birisi Katakuri.

5. amaneden ? Site Yetkilisi

amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 9,733
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Etki eder etmesine ama "etki" eder mi bilemiyorum. :oleyo: Diğer yandan suyu kontrol edebiliyorsa çok daha fena şeyler yapabilme kabiliyetine sahip olması gerekir. İşte onlar "etki edebilir.

6. Mesaj Sayısı 692
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    Saldırı zayıf, rakip de güçlü zaten de Jinbei'nin cebinde buna benzer daha güçlü saldırılar vardır diye düşünüyorum. Kolunu bile lastik gibi uzatabiliyor zaten :a:

7. hdbfresh Co Admin Site Yetkilisi

hdbfresh (Co Admin)
    Mesaj Sayısı 3,395
    Üyelik Tarihi1 May 2013
    Haftaya One Piece kapakta ve renkli sayfayla çıkacak. Net olarak belli değil ama kapakta veya renkli sayfada "Herkesin Luffy'si" adıyla 101 Luffy olacakmış ve sanırım bu Luffy'ler okuyuculardan gelen çizimler olacak.

8. huzun303 Üye

huzun303 (Üye)
    Mesaj Sayısı 120
    Üyelik Tarihi2 Kas 2017
    Heyecanla bugünün perşembe olduğunu hatırlayıp Spoiler varmı diye bakmaya niyetlenip ara olduğunu hatırlamak Hayal kırıklığı...Bu aralar neden veriliyor.

9. Aynısını sabah kalkıp foruma bakınca hatırladım :D

10. huzun303 Üye

huzun303 (Üye)
    Mesaj Sayısı 120
    Üyelik Tarihi2 Kas 2017
    Yalnız olmamak guzel ama Hayal kırıklığını hafifletmiyor :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 2, Ziyaretçi: 6)

1. Hypnos
Yukarı Çık