Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünkü spoilerin düzgün olmadığı belliydi.Dediğim yerler düzelmiş bir şey dışında.Katanın sinirlenince hakide hakimiyetini kaybetmesi sıkıntı değilde luffynin yeteneğini çözdüm diyip bu çözülen şeyin kızınca hakimiyet kaybetmesi olması bence olmamış.Daha değişik bir şey bekliyordum.Bunun dışında germa ovenle dövüşmesi saçmaydı çünkü çok uzaktalar,hemen gelemezlerdi.Bir de katanın bir daha vuramayacan sinirlendiğimden oldu tarzı konuşup Sonra bir araba dayak yeyip kendisini toplaması da garibime gitmişti.Yeni spo da yok bunlar.Neyse bölüm gelsin.Bu arada Luffy katayı alamaz.Sanjiden de bi kıllanmadım değil ama oda katayı aldırıp ne planlamay çalışıyor.İlginç gerçekten

Edit: Smoker şunu 20 sn daha erken yazamıyor muydun:mincika::mincika:

Valla helal olsun size, çocuk neredeyse 3 aydır durmadan dayak yiyor ama bıkmadan usanmadan sonraki bölümü bekliyorsunuz :good:
Önce nami dedi yenmeden gelme diye. Şimdi de Sanji yenecek demiş. Kavga bu koskoca sağ koldan g2 ve g3 haliyle dayak yemeyecek değildi ya. Şimdi dövsün kolaysa. :a:
Diğer spoiler de doğru çıktı. Luffy, Katakuri'yi dövmüş biraz. Ağzından falan kan getirmiş, yerden yere çarpmış.
Güzel.
@Alpamis @Monkey D. Luffy Bu bölüm içinizi soğutacak.
Nasıl yani?

Pound'un çığlıkları Sanjilere ulaşırsa Chiffon'u dinlemez Oven. Sanji müdahele eder belki olaya.

Spoiler biraz acaba dedirtmiş ama Sanji'nin sözleri doğruysa, Luffy öldü ölecek derken Kata yenilecektir.

Kata'nın düşüşü 889-890 a kadar sürer belki.

Önce nami dedi yenmeden gelme diye. Şimdi de Sanji yenecek demiş. Kavga bu koskoca sağ koldan g2 ve g3 haliyle dayak yemeyecek değildi ya. Şimdi dövsün kolaysa. :a:

Güzel.

Nasıl yani?
Luffy ağzını burnunu dağıtıyor Katakuri'nin. Sırtını yere de getiriyor. Yine de devamını duymak isteyeceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık