Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Germa sonunda iş yapmış mı? Arc daha da uzayacak gibi gözüküyor. 900'ü görürüz. Kata ise yanlış yapıyor. Lufy'ye şans veriyor. O kibri gösteren herkes en sonunda yenildi. Mom düşer.

Güzel bir bölüm olacağa benziyor. Kata gene estiriyor da bi sağlam g4 yemesini isterim Luffy'den. :D
Germa'da yalandan takılsın, arkadaş bir grup bu kadar mı leş olur Reiju hariç tabi. :D

Yorum yapmak için erken ama gayet sıradan bir bölüm gibi gözüküyor.
Sevgili editör, senin yüzünden arctan zevk alamıyoruz. 2017 nin son bir haftasında geçecekler sanırım Wanoya:artiz:

Yorum yapmak için erken ama gayet sıradan bir bölüm gibi gözüküyor.
Sevgili editör, senin yüzünden arctan zevk alamıyoruz. 2017 nin son bir haftasında geçecekler sanırım Wanoya:artiz:
O editörün Allah belasını versin. Harbiden zevk falan bırakmadı okuyucularda. Son 2 hafta kala 1 bölümlük Reverie arc'ı, son hafta da Wano'dan 1 bölüm gösterecekler ellam. :(

Her hafta spoiler gelince seriye güzel bir sövülüyor ; özellikle yavaş ilerlemesine. Ama sonra ne hikmetse unutuluyor ve bu düzen böyle devam ediyor..

O editörün Allah belasını versin. Harbiden zevk falan bırakmadı okuyucularda. Son 2 hafta kala 1 bölümlük Reverie arc'ı, son hafta da Wano'dan 1 bölüm gösterecekler ellam. :(
Aynen bana da öyle geliyor.

Neyse en azından dövüş isteyen arkadaşlar memnundur umarım. Kaç haftadır paso dövüş çiziyor sopa yiyor Luffy.

Hele bir -normal G4- kullanıp bir süre dövüşsün anında gidip önceki bölüm oylarımı değiştireceğim. Oda da muhtemelen kahrından ölür tabi!

şimdi manga bile bu kadar yavaş ilerliyorsa animeyi bekleyenlerin hakkına giriliyordur. Sen bekle bekle sonra 3-4 tane sayfadan bir bölüm gelsin oda leş. Ayrıca bence de bu arca tekrardan dalış yapan Germalar nerden baksan 1 ay kadar daha uzatır heralde. Ben Genede her bölümü olduğu gibi bunu da merakla bekliyorum.

Ben dedim demek istemiyorum ama %30 bölüm fazlalığı tutuyor. 889'u geçecek gibi.
Germa çer çöp indirmiş aman ne büyük başarı.
Smothie ne halt yapıyor, germa ile bari o ilgilenseydi. Biraz müttefik ile 2 nova gelse Mom düşecekmiş. Bir Germa'yı kontrol altına alamadılar. Kriz planları yok. Sistem kurmuşlar ama ne yapacağını kimse bilmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık