Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamago'nun dikkat çektiği yerler iyiydi. Adamı ayak işlerinde kullanıyorlar arada Tottoland'ın dışına çıkıp temiz hava almasından kaynaklı bu zeka seviyesi büyük ihtimalle.

Denizbücükleri hadisesini de geçen Chopper'ın enee balık avlıyor dedigi adam(lar?) yapmıştır herhalde.

Subliminali almışsın da kurun yazıyor :D dönmek demek :D

Burdan da anlaşılacağı üzre kütüğün sadece yüzeyi buz değil.

Ben logiaların belli bir alanın dışındaki alanları kendi elementlerine çevirmelerini uyanış olarak değerlendiriyorum.

Mesela bana göre ilerde Smoker koca bir adayı dumana çevirebilir ve bunu sadece uyanış ile yapabilir.
Luffy'i buza çevirdi diyorsun, peki buza çevrilen Luffy'i tayfa sonradan suda eritti :D Akıp gitmesi lazımdı bu çocuğun tamamen buza dönüşseydi. Doflamingo ve Katakuri maddeyi dönüştürüyor diye dönüştürme özelliği default gelen het meyve uyandırılmış mı sayılacak. Mesela Kinemon taşı giysiye dönüştürüyor, Suger insanları oyuncağa dönüştürüyor vs. Ama bunlar uyanış değil :(

Tek isteğim şuan Bm ye Denizcilerin saldırması bundan daha iyi bir şans olamaz.
Akainu , Kizaru ve Fuji gelse şuan alayını paket edip İD'ye rahat götürür

Bölümün ismi ağır spoiler değil mi? Bir tek ben düşünmüş olamam herhalde.
Bölüm isminde geçen Yonkou'yu bu denli beklentilerinin üzerinde şaşırtacak şey bu çizimlerin neresinde var?

BM'nin beklentisi Katakuri'nin Luffy'yi ezip geçmesi ise sanırım Luffy, Katakuri tarafından fena benzetilecek. Yukarda biri yazmış sırf tayfasının yanında idam edilsin diye ağzı gözü kan içinde kakao adasına bile getirilebilir. Yok beklenti pastanın tadıysa Sanji bir şeyler yapıyor olabilir, belki 2 yıldır beklenilen Sanji power up 'ını görebiliriz.

Başka fikri olan varsa dinleriz.

Şahsi düşüncem resmen düşeceği kesinleşti :D one piece evrenin böyle şeyler var geçmişte de olduydu şuan aklıma gelmiyor orda bruluenin üst üstte abimin sırtı yere hiç gelmedi hiç yenilmedi oturarak uyuyor vs söylemesi bence oda sensein bize katakurinin ilk sırtını yere getiricek adamın luffy olduğunu göstereceğine inanıyorum hatta gözümde bile canlandı katakuri yerde yarı baygın halde sırt üstü düşmüş şekilde biticek gibime geliyor . o yüzden bu kadar üsttüne basa basa sırtı yere hiç gelmedi hiç yenilmedi dendi diye tahmin ediyorum
Zamanında Lucci de fazlaca övülmüştü. Zaten Katakuri'nin karizmasına en cok yaklaşan antagonist de oydu.

Kommandante cha katakurya.

Tamago'nun dedikleri bizi gazlamak için, yoksa Dof diyordu sizi küçümseyenlerin sonu iyi olmadı diye ama kendi bizzat küçümsedi de güme gitti. Bir şey çıkmaz oradan, yine küçümserler.

Ağzına ne oldu o zaman bu adamın ishho gibi kendisi mi yaptı. 2 taraftan da kesik var. Yoksa Mom mı yaptı. Gerçi ağzına ulaşıyor mu belli değilde yani o yaraları kimden ve nasıl aldı.Madem kimse yere getirememiş sırtını. Hatta daha önce saldırlarından böyle sıyrılan bile olmamış. :(

bölümün ismi ağır spoiler değil mi?
bir tek ben düşünmüş olamam herhalde
bolüm isminde geçen yonkou'yu bu denli beklentilerinin üzerinde şaşırtacak şey bu çizimlerin neresinde var?

BM nin beklentisi katakurinin luffy'yi ezip geçmesi ise sanırım luffy katakuri tarafından fena benzetilecek yukarda biri yazmış sırf tayfasının yanında idam edilsin diye ağzı gözü kan içinde kakao adasına bile getirilebilir
yok beklenti pastanın tadıysa sanji birşeyler yapıor olabilir,belki 2 yıldır beklenilen sanji power up 'ını görebiliriz.

başka fikri olan varsa dinleriz
Belki Bm, Luffy için Kata yeterli diye düşünmüştür. Luffy'de de beklentilerin üzerinde bir güç çıkıp Kata'yı yeneceği için böyle bir başlık uygun görmüştür. Bm de böylece Luffy'yi küçümsemenin karşılığını almış olur :gamyon:

Bu bölümde benim için şu kesinleşti. Katakuri yenilmeyecek ama sırtı yere gelebilir. Yapılan muhabbet bende bu izlenimi oluşturdu ki Luffy'nin bunu yapması büyük başarı olacaktır.

Tamago'nun bütün konuşması iyiydi. Pedro ve tayfa hakkındaki...

Dalganın şekerden yapılma olduğu hala muallak bence çünkü o zaman bizimkiler gemi ile içinden nasıl yüzdüler? Onu iyi incelemek lazım.

Son olarak arcı son durağı Kakao adası olacak gibi herkes orada toplanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık