Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Germa yine çok havalı.En güçlü ordu olduklarını da öğrenmiş olduk.

Katakuri yine luffy yi sağ sola savuruyor (şaşırmadım)

Fuji diyeceğim ama o olmaz şimdi çünkü ona rakip olamaz bile Smoothie. :D
O bu konuda zirve ya, Smothie en azından şunu yapacağım diye atıp tutmuyor ama yonkou da en iyi sistem Mom derken erken konuşulmuş. Smothie şuan hangi konuda görev yapıyor belli değil. Kata bir tarafa yoğunlaştı. Germa için kim kaldı, Bege ile kim ilgilenmeye gitti? Kimse ne yaptığını bilmiyor.

Luffy'i bence gelişme aşamasındaki bir çaylak olarak görüyorlar Katakuri felan. Evet tehlikeli olduğunu düşünüyor ama onu durduramayacağını değil. Sence Kaido'nun karşısına çıkmış mıdır ya da Shanks ve WB'nin? Amiral'ler ile savaşıp da sırtı yere gelmeyecek adam var mı?

@Montana

Harbi Oda her şeyden topluyor serisinde.:D Yalnız Luffy'nin zaferini süslüyor. Sırtı yere gelmemiş adamı uzattı diyeceğiz işte.:D

@Tarafsızyorumcu

Normalde yapamaması lazım. Çünkü Mochi lastik gibi gerilmiyor. Mochi de esnek ama lastik ana şekline dönüyor. Lastiği ne kadar çekersen çek bıraktığında eski haline döner.Burdan dolayı bir kuvvet oluşur. Ama Mochi'yi nasıl işlersen öyle kalır. Biraz lastik gibi yapmış Mochi'yi.
Katakuri kendinden dandik adamlar ile dövüşerek bu seviyeye çıkmış olamaz. En kötü kendine denk rakipleri olmuştur.

Bu crois midir nedir o da çok mal canım. Bu germa üyeleri ezik falan da o kadar da değil. Linlinin yumruğunu direkt yiyip devam edebilen tipler bunlar sen gitmiş çer çöp yolluyon.

Şeker ve deniz dalgası kombine hareket ediyor. Yani dalganın Ana çatısı şekerden oluşuyordu.

Ayrıca uyanış ayağa düştü yorumları efsane olmuş. Binden fazla karakterin olduğu seride sadece iki kişide bu gücü gördük (Dört Canavar Hayvan hariç), ama her nasılsa ayağa düşmüş oldu.
Önceki bölümlere tekrar baktım, anladım olayı. Koca Ana karadayken yine dev dalga yapabilir mi ama merak etmiyor değilim.

Diğer konuda ise zaten söylenecek daha başka bir şey yok. Koskoca yonkou sağ kolunu malum kişilerle karşılaştırmalarını geçtim birde onlardan aşağı görüyorlar şaka gibi. Şu anda Katakuri ile karşılaştırabileceğimiz Jack olabilir (sağ kolsa) ya da Marco başkası değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık