Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani BM'nin malını dinleyip yoluna baksa sana göre kaçmış olmuyor öyle mi? O zaman sana bir soru. Sen başkasının aracına teyp dinlemek için habersiz ve izinsiz bir şekilde giriyorsun. Sonra sahibi seni fark etmeden çıkıyorsun. Senin buradan "çıkmak" olarak adlandırdığın şey aslında kaçmaktır. Sen oradan çıkmasan yakalanacaksın. Yakalanmamak için kaçarsın.

Bak yukarıda da verdim cevabını. Suç üstü yakalanmamak için kaçarsın. Buna çıkmak diyemezsin. Aksi takdirde buna hırsızlıkta diyemezsin.
Dövüşten kaçmak ve beladan kaçınmak farklı şeyler.

Yani BM'nin malını dinleyip yoluna baksa sana göre kaçmış olmuyor öyle mi? O zaman sana bir soru. Sen başkasının aracına teyp dinlemek için habersiz ve izinsiz bir şekilde giriyorsun. Sonra sahibi seni fark etmeden çıkıyorsun. Senin buradan "çıkmak" olarak adlandırdığın şey aslında kaçmaktır. Sen oradan çıkmasan yakalanacaksın. Yakalanmamak için kaçarsın.

Bak yukarıda da verdim cevabını. Suç üstü yakalanmamak için kaçarsın. Buna çıkmak diyemezsin. Aksi takdirde buna hırsızlıkta diyemezsin.
Hayda biz seninle anlaşamıyoruz :) daha doğrusu bu konuda anlaşamadık. Neyse diyeceğim şu E.oda bu olayı güzelce uydurur bir şekilde ama “roger BM den kaçtı” böyle birşeye E.oda izin vermez bence.

Hayda biz seninle anlaşamıyoruz :) daha doğrusu bu konuda anlaşamadık. Neyse diyeceğim şu E.oda bu olayı güzelce uydurur bir şekilde ama “roger BM den kaçtı” böyle birşeye E.oda izin vermez bence.
Hacım bu adam zaten korsan. Korsanların kaçması kadar doğal bir şey yok. Bunun en güzel örneğini skypieada Luffylerin altın çalıp kaçalım hikayesinde gördük. Adam Big Momun bölgesine girmiştir kopyasını çıkarmıştır kavgasınıda etmişse etmiştir ama oradan çıkmak için çıkmamıştır. Adam zaten korsanlar kralı olmuş illa ki bir şekilde farklı bir zamanda ezmiştir. Ama oradan o poneglifleri bir şekilde elde edip kaçmadı demek... Ne bileyim bana pek inandırıcı gelmiyor.

Şimdi Luffy Sanjiyi alıp Wanoya gidecek. 2-3 bölüm önce gemiye gelmeden önce arkalarında Big Mom vardı ve Luffyler kaçıyordu. Luffy Big Momdan korkuyor mu? Sanmıyorum. En azından korktuğu için kaçmıyor. Pedronun fedakarlığından sonra Katakuriyi karşısına almasından bu anlaşılıyor zaten. Benim Roger için demek istediğim şeyde bu. Big Momdan kaçmıştır ama bu korkusundan değil kaçması gerektiğindendir. Belkide sen bu durumu korktuğu için kaçtı diye sandığın için kabul etmiyosun.

Luffy bıraktığımız gibi dayak yemeye devam ediyor. Katakuri sağlam dövmüş. Ağzı burnu dağılmış Luffy'nin. Mochi Mochi no Mi de aşırı iyi bir meyve gibi görünüyor. Gerçi belki Katakuri çok iyidir, bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık