Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim Luffy harbiden mal. Bu seviyelerdeki güçlü adamlarla hala 2. ve 3. vitesle aşık atmaya çalışıyor. Bu aşamdan sonra 4 ten aşağısı kurtarmaz.

Katakuri çok güçlü. Ezmiş resmen. Ama Luffy kaybederse işler iyice karışacağından ne yapıp edip bir şekilde Luffy' nin kazanacağını düşünüyorum. Aynı Luffy, Zoro ve Lucci' nin ilk karşılaşmalarındaki gibi bi izlenim yarattı bende.
Bizim Luffy harbiden mal. Bu seviyelerdeki güçlü adamlarla hala 2. ve 3. vitesle aşık atmaya çalışıyor. Bu aşamdan sonra 4 ten aşağısı kurtarmaz.
Ben öyle düşünmüyorum. Şuan dövüşemez ama ileride Luffy saf fiziksel gücüyle bile Garp, Shanks gibi bir karakter olabilmeli bana göre. En azından ben öyle isterdim.

Katakuri kollarını da çoğaltabiliyor beklendiği gibi. Luffy hangi teknikle saldırırsa saldırsın aynı teknikle cevap verebiliyor üstelik daha iyi şekilde.

Luffy gattling yapıyor ancak 2 eli var. Katakuri ellerini çoğaltıyor böylece daha iyi bir gatling yapabiliyor.
Luffy g3 yumruk yapıyor. Kata daha büyüğünü yaparak karşılık veriyor.
Arada çaktığı tekme de cabası.

Luffy sanki kendisinin bir kaç arc sonraki haliyle dövüşüyor gibi

Cracker dövüşünün benzeri oldu. Luffy G4 açmayana kadar bu tür adamların karşısında çöp.

G4 sonrası bakalım Kata nasıl birşeyler üretecek. Belki onuda taklit eder beklerim yani.

Kata Luffy 'nin bir üst versiyonu.

Kata bir ton kol üretebiliyor. KKG ile vursun Luffy isterse iki kolunu Elephant Gun büyüklüğünde yapıp karşılayabilir ki ben olsam göstermem Kata'ya bunu. Adam her şeyi kopyalayabiliyor. Elini ağzına götürüp şişirmesin Luffy gibi kendini sonra :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık