Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnanılmaz. Soruya ben cevap vermedim. Çok ilginç. Güzel şeyler de oluyor.
hacı ben marconun çok ust duzeyde oldugunu dusunmuyorum en fazla amıral şayet marineford olayında ace kurtarmak için idam sehpasına giderken garp geldiğini göremedi ve savunmada yapmadı bu durumda gözlem hakisinin olmadıgını düşünüyorum yoksa oda gostermedımı iki arada bir derede kaldım :D :D

hacı ben marconun çok ust duzeyde oldugunu dusunmuyorum en fazla amıral şayet marineford olayında ace kurtarmak için idam sehpasına giderken garp geldiğini göremedi ve savunmada yapmadı bu durumda gözlem hakisinin olmadıgını düşünüyorum yoksa oda gostermedımı iki arada bir derede kaldım :D :D
Marineford üzerinden çıkarım yapmak sağlıksız ya vakti gelince öğreniriz.

Amiral Yonko farketmez, artık kaçmayacam alayını terlikle dövecem, önce Kaidoyu sonra seni dövecem diyen adamın bence Crackerin üstüne cila niyetine Katakuriyi de yemesi gerekir. Hani bu çocuğu E Oda kendi konusturuyordu, hani Avrupa Birliği işkence kalkmıstı. :(

yonkounun sag kolu amıralden daha güclü anlaşılan birşeyleri takip etmeden ortaya yorum sallamıssın luffy kazanmak zorunda şayet korsanlar kralı olacak adam oda ister isteemz sihirli dokunuslar yapacak luffynın butun vslerinde 1-0 geride kalırken 2-1 yenmesidir
Okumanda sıkıntı var galiba. Amiral gücüne en yakın güç Yonko sağ kolu gücü yazmışım Amiralden güçlü yazmamışım. Korsanlar Kralı olması için en az 10 yıl var. Sonraki ark tek başına Kaido'yu yenecek de haberimiz mi yok.

haa pardon kb yeksık okudum. Kaido vs luffy shogun vs zoro olacagı bu zoro shogun ındırmeye calısacak :D
Kesin bilgi mi? Yayalım mı? Asıl bu dediğin sallamak olmuyor mu?
Luffy madem kazanmak zorunda Mom'ı niye almadı? Ejderhanın başını koparmak varken kuyruğuyla niye uğraşıyor? Birkaç ay önce sırada Kaido var Mom'ı alsın deniyordu şimdi sırada Kaido var sağ kol alsın deniyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık