Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Editorler falan mi bir seyler dedi de bu adam bu kadar uzatti arci. Dovusler tatmin etmemis fanlari falan geldi kulagina galiba. Sanji ve Luffy'nin geride birakilmasi guzel oldu. Luffy ve Sanji yakalanacak. Begeler de kacamayacak. BM'nin krizi bastirildigindan cark cevrilecek canlar yanacak.

birde abi apo kid hawkins ve tayfalarına Kaido tek başına fersah fersah fazla gelirken tamam bende çoğumuz gibi apodan ihanet bekliyom ama bi ordaki Yonko endamına bak birde burdaki taploya.

Bu sefer olaylar tam tersi koskoca İmparatora ve tayfasına neler yaptılar.
hoş olmuyor İmparatorlar arası bu fark.

ne biliyim gözünü sevem Smoothie en azından Begenin kafasını ananın ayaklarına atsın. yoksa cidden olmuyor sanjide al, aileyide imana getir, yol haritasınıda kopyala, tayfasını döv, 700 milyonluk adamının kolunu kap; oh mis karşılığında sadece pedro. of of...

şimdi katayı döverse ben bi çüş derim artık ne yapam :D

ama ne güzel 5 bölüm önce ana germaya tek attıydı orda aileyi feda et diğerleri kaçır gitsin yine yerdim ama şuan geldiğimiz noktaya bak :/

Roger fb'si güzel bir bilgi vermemişse, arkadaşım öldü hurraaa tarzı bir bölüm olur gibi. Adada ki çöplerin gitmesi iyi oldu da jinbei niye gitti o meçhul. Bir yamuk var o karakterde ama çözemedim canına düşkün gibi ilerde bunun satış mevzuları da döner. :D

Roger fb'si güzel bir bilgi vermemişse, arkadaşım öldü hurraaa tarzı bir bölüm olur gibi. Adada ki çöplerin gitmesi iyi oldu da jinbei niye gitti o meçhul. Bir yamuk var o karakterde ama çözemedim canına düşkün gibi ilerde bunun satış mevzuları da döner. :D
Coup de Burst tekniğini o yapıyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık