Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 877: O Kadar da Tatlı Değilim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy vs Bigmom olacakmış, yine G4 açıp yumruk atar sonra 10 dakikaya ihtiyacım var der felan düşer bayılırım.

Luffy ve Bigmom dövüşecekse Bigmom tayfası karışmayacak demektir. Luffy için iyi olacak bu. Dövüşlerden her zaman gerekli dersleri çıkarmasını bildi. Bu dövüşte de yetersiz olduğunu görüp Kaido için bir şeyler yapması gerektiğini düşünecektir. Yok "Bende aslında G5 de var ama yonkouya sakladım xd" derse Oda'ya fena söverim buradan. Benim beklentim ise G4'ün farklı bir modunun olduğu yönünde. Bakalım artık, umarım tek yumruk çarpıştırıp dağılmazlar.

Luffy ve Bigmom dövüşecekse Bigmom tayfası karışmayacak demektir. Luffy için iyi olacak bu. Dövüşlerden her zaman gerekli dersleri çıkarmasını bildi. Bu dövüşte de yetersiz olduğunu görüp Kaido için bir şeyler yapması gerektiğini düşünecektir. Yok "Bende aslında G5 de var ama yonkouya sakladım xd" derse Oda'ya fena söverim buradan. Benim beklentim ise G4'ün farklı bir modunun olduğu yönünde. Bakalım artık, umarım tek yumruk çarpıştırıp dağılmazlar.
Uyanış gelirse gelir nasılsa bir şekilde Doflamingo'dan gördü belki tetiklemişdir meyvesini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık