Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoaydaaa!

Sanji'nin gücü gösterilecek işte. Adam iki yıl arada yemek tarifi öğrendi. Marifetlerini gösterecek. Kendi de söylüyor zaten ben aşçıyım diye. Monster Trio, Sanji çıkar, Jinbei girer.
Sanji'nin hayali "dünyanın en iyi aşçısı olacağım" olsaydı şu bölümler anlaşılabilir olurdu. Ama bu sarı lale her ne kadar aşçı da olsa tayfadaki asıl işlevi ana güç unsurunun bir parçası olması. Okuyucu(genel olarak), Sanji'nin genetik özelliklerinin açıklanması sonucu bu kadar psikolojik baskı altında kalan birinin genetik özelliklerini uyandırmasını ya da bir patlama yapıp p-up almasını bekliyor, pasta yapmasını değil :(

Sanji'nin hayali "dünyanın en iyi aşçısı olacağım" olsaydı şu bölümler anlaşılabilir olurdu. Ama bu sarı lale her ne kadar aşçı da olsa tayfadaki asıl işlevi ana güç unsurunun bir parçası olması. Okuyucu(genel olarak), Sanji'nin genetik özelliklerinin açıklanması sonucu bu kadar psikolojik baskı altında kalan birinin genetik özelliklerini uyandırmasını ya da bir patlama yapıp p-up almasını bekliyor, pasta yapmasını değil :(
Ama Sanji'nin hayali All Blue ve tamamen yemekle alakalı bir şey. O zaman anlaşılabilir değil mi?

Diğer noktalara katılıyorum, bu kadar gösterildikten sonra verilmesi gerekir.

Şu arctan bi kurtulamadık be.Iyi ki son 30-35 chapterı okumamışım.Ben en iyisi bi 20 chapter daha biriktireyim.Bu boş bölümlerle bu hızla biteceği yok.

Luffy: BM'yi ailesinin önünde rezil edecek laflar ettim.
Brook: BM'nin koynunda yattım.
Nami: BM'nin yeğeniyle flörtleştim.
Sanji: BM'yi ellerimle besledim.
Chopper: BM'nin şekerlerini yedim. :oleyo:

Sevdikleri kurtulsun diye yapıyor, aynı şey :artiz:
Bütün arc Sanji sevdikleri kurtulsun diye yaptığı şeyler nedeniyle yaşanıyor, uzuyor, saçma yerlere gidiyor zaten. Sorun Sanji'de değil onu tasarlayan kişide. Karaktere önce böyle bir şey yapmam dedirtiyor sonra hemen aynı arc içinde bunu unutuyor. Bu sözü en başta söyletmemeliydi. Karakterler karaktersiz oldu iyice.
Delikanlilikta sanji gibiydi ol
Anlamadım Sanji gibi delikanlı mı olayım?

Diğer bölümde, gözümüze sokulan şizofrenisiyle Pudding ve bu ark iyice eblekleşen Sanji'cigimizin gelgitli mutfak sahnelerine tanıklık edeceğiz, şu şarkı eşliğinde:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık