Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Obaa! Bak bu da iyiymiş bence burdan alır gider seri.
Smoothie neden hiç etkin değil? Ne kadar zengin olursan ol, tüm içkilere erişimin olsa dahi vakti gelince bir bardak su verenin dahi olmaz. İşte BM, boğazıma yapışan mochiden bu bağlamda kurtulamayacak.
İstedim evladım su bile vermezz :hhh:

O değilde şu olaylar bittikten sonra luffy sanjiye okkalı bi g4 yapıştırsın. Tek arzum bu. Ölmez heralde.
Vurdu zaten bir tane yeter. : ))

Bazılarınız biliyor, yeni gelenler bilmiyordur fakat;

https://onepiecethenewworld.wordpress.com/2017/08/26/chapter-secrets-76-chapter-876/

Şu sitede bölüm incelemesi yapılıyor. Bu bölümü telefondan yaptığı için düzenli değil fakat diğer bölümlere bakabilirsiniz. Genellikle detaylara iniyor bazı şeylerin vesaire, göremediğim bir şey varsa kontrol etmek için takip ediyorum.

"It took Streusen three days to bake the cake, so how will they make it in such short time? (not to mention that it’s half a day of sailing to get to Cacao Island)"

şöyle yazmış. Yani, "Streusen'in pastayı yapması üç gün sürdü, öyleyse bu kadar kısa süre içinde nasıl yapacaklar? (Kakao Adasına gitmenin yarım gün sürdüğünü bir kenara bırakıyorum.)"

Şimdi ben bu yarım günlük kısmı hatırlamıyorum tam olarak, fakat yerini bilen varsa bizle de paylaşabilir. Burada uzun bir dövüş daha bizleri mi bekliyor sizce ya da bu kadar uzun süre Koca Ana'yı nasıl tutacaklar? Koca Ana'yı tutmaları için tayfa ile BM Korsanları geçici ittifak kurabilir.

Üç gözünün de ağlaması, ya da kalp olması ile ilgili ne demiş tam olarak. Ben ona güvenerek çift kişilik çıkmaz diye düşünmüştüm Chiffon'u çağırırken : (

Son düzenleme:

https://onepiecethenewworld.wordpress.com/2017/08/26/chapter-secrets-76-chapter-876/

Şu sitede bölüm incelemesi yapılıyor. Bu bölümü telefondan yaptığı için düzenli değil fakat diğer bölümlere bakabilirsiniz. Genellikle detaylara iniyor bazı şeylerin vesaire, göremediğim bir şey varsa kontrol etmek için takip ediyorum.

"It took Streusen three days to bake the cake, so how will they make it in such short time? (not to mention that it’s half a day of sailing to get to Cacao Island)"

şöyle yazmış. Yani, "Streusen'in pastayı yapması üç gün sürdü, öyleyse bu kadar kısa süre içinde nasıl yapacaklar? (Kakao Adasına gitmenin yarım gün sürdüğünü bir kenara bırakıyorum.)"

Şimdi ben bu yarım günlük kısmı hatırlamıyorum tam olarak, fakat yerini bilen varsa bizle de paylaşabilir. Burada uzun bir dövüş daha bizleri mi bekliyor sizce ya da bu kadar uzun süre Koca Ana'yı nasıl tutacaklar? Koca Ana'yı tutmaları için tayfa ile BM Korsanları geçici ittifak kurabilir.
Bende senin gibi sureye takilmistim, uzun bir dovus bekliyorum. Sunny nin hasar almasi filan Luffyi cileden cikartabilir mesela. Brook ile Chopper zaten dovusteler onlardan birine birsey olma ihtimali var.

Birde Germa veya Firetank korsanlari destege gelerek direne bilirler diye dusunuyorum.

Sanji Kata'nin KH'sini asarsa ultra PU almis olur hic guzel olmaz bu. Oyle bir seviyeye ulasmak icin kim bilir kac yilini vermis bir insanin seviyesine iki yil calisarak ulasmak tatmin edici olmaz.
Ben sanji tek atsın demedimki, Zoronun nasıl göstermediği teknikleri varsa ve Mihawk, yonkunun ikinci adamı Shiryu rakiplariyse hatta Shiryunun Jozunun elmas meyvesini çalabilir gibi teoriler var Zorunun rakipleri böyleyken sanji PU mı alır ne yapar bilmiyorum ama böyle birşey yapsa tatmin edici olurdu zaten ortada pasta bile yok ben sadece biran önce bitsin en azından adam gibi tatmin edici olsun görüşündeyim

Öyle olacak belki , Katakuri bizimkilere dokunmadigina göre Luffy ile konuşmayı planlıyor olabilir. Ortak şekilde Momu pasta yapılana kadar tutup sakinleştirecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık