Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim ne derse desin bu arkın fiyaskosu Sanjidir.... Sanjinin iman power ile kendi kardeşlerinden bile daha güçlü olması anlatılabilirdi. Oda yapılmadı hiçbir şey yapılmadı.Sanjinin bu arkta indirdiği tek kişi gerçi onada vurup kaçmaktan ibaret olan Bobbindi.

Halbuki Big Mom arkında Sanjinin ,Kaido arkında Zoronun güçlenme hikayesi anlatılarak Luffynin sağ ve sol kolu yani GERÇEK komutanları olmalarını bekliyordum yanıldım.Ne yazık ki Oda frankye yaptığı şeylerin aynısını Sanjiye de yaparak bir fark olmadığını kanıtladı. E bu adamlar ne zaman bir yonkounun komutanları ile aynı seviyeye gelecek ey Oda

Roger ın astı ShankS yonkou oldu.
Silvers Rayleigh desen adam amirallerle hiç çekinmeden kapışıyor

"Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhu koyup aşk sanıyorsunuz.."

William Shakespeare

Bizim forumun yaptığı da tam olarak bu. :/ Hayallerindeki senaryoyu Op'a uyarlıyorlar. Olmayınca da auvvv!
Ne hayallerdeki senaryosu iyi misin ? Hayali uyarlama dediklerinde Sanji Katakuri'yi falan alıyor.Biz onlardan bahsetmiyoruz.Eline yüzüne bulaştırmayacağı makul gidişattan bahsediyoruz.Örneğin şu şekilde.Denizcilerin gelmesine bile gerek yok.

Luffy inat eder dövüşeceğim diye herkes şokta ikna etmeye çalışır ama başarılı olamaz.Mom için çok önemli bir oğlu yada kızı vardır tam bizimkiler geldiği ve hatta Luffy ile dövüşmeye başladığı sırada kaçırıldığını öğrenir diyelim.Lola gibi önemlidir.Çok sinirlerinr onu kurtarmak için bizzat harekete geçer mesela.Tayfa bölünür bir kısmı Mom peşine gider analarının derdine düşeceğinden bizimkilerle fazla uğraşamazlar.Bölgelerini korurlar en fazla.Bu kargaşada tayfa bölünmüşken Luffy,Jinbei vs onca adam karşılık verip ortamdan gayet uzaklaşabilirler.Luffy de şu anda yonko ile dövüşme fırsatı bulamayacağını anladığı için biraz atışıp daha fazla durmaz.

Diyeceğim o ki Luffy'nin laflarını yedireceğine bu tarz şeyler yapabilirdi.Böyle çok saçma oldu.Sen karşımdasın şu an ama olmaz önce Kaido o daha güçlü.Sen kesmezsin beni diyor sanki. :D

872nin sonunda bölüm yok falan yazmıyor diye bölüm çıkacak diye bekliyorum ama bölüm yokmu yoksa:confused:
Var.

Şimdi bir şey fark ettim yahu. Tarte adalarından bahsediyormuş. Ben tüm adalara falan diye çevirdim galiba. Çok bir önemi yok ama gözümden yamışmış. Bunlar en dışta yer alan adalara deniyor.

Şu Judge'ın BM den tek yemeden önceki konuşmasını açıklamadan bitirmese bari.Yada Vegapunk ile ilgili fb verse.

Ne hayallerdeki senaryosu iyi misin ? Hayali uyarlama dediklerinde Sanji Katakuri'yi falan alıyor.Biz onlardan bahsetmiyoruz.Eline yüzüne bulaştırmayacağı makul gidişattan bahsediyoruz.Örneğin şu şekilde.Denizcilerin gelmesine bile gerek yok.

Luffy inat eder dövüşeceğim diye herkes şokta ikna etmeye çalışır ama başarılı olamaz.Mom için çok önemli bir oğlu yada kızı vardır tam bizimkiler geldiği ve hatta Luffy ile dövüşmeye başladığı sırada kaçırıldığını öğrenir diyelim.Lola gibi önemlidir.Çok sinirlerinr onu kurtarmak için bizzat harekete geçer mesela.Tayfa bölünür bir kısmı Mom peşine gider analarının derdine düşeceğinden bizimkilerle fazla uğraşamazlar.Bölgelerini korurlar en fazla.Bu kargaşada tayfa bölünmüşken Luffy,Jinbei vs onca adam karşılık verip ortamdan gayet uzaklaşabilirler.Luffy de şu anda yonko ile dövüşme fırsatı bulamayacağını anladığı için biraz atışıp daha fazla durmaz.

Diyeceğim o ki Luffy'nin laflarını yedireceğine bu tarz şeyler yapabilirdi.Böyle çok saçma oldu.Sen karşımdasın şu an ama olmaz önce Kaido o daha güçlü.Sen kesmezsin beni diyor sanki. :D
Bak bak nasıl da saldırıyor hemen. :D

Son dediğine gelirsek; sen beni kesmezsin demiyor Luffy. Haddine de değil zaten. Önce Kaido dedi çünkü tüm hazırlıklar onun için yapılıyor. Yani Luffy bir nevi "Önce Kaido çünkü şu an yanımda senin ordunu ezecek güç yok xD" dedi.

Bak bak nasıl da saldırıyor hemen. :D

Son dediğine gelirsek; sen beni kesmezsin demiyor Luffy. Haddine de değil zaten. Önce Kaido dedi çünkü tüm hazırlıklar onun için yapılıyor. Yani Luffy bir nevi "Önce Kaido çünkü şu an yanımda senin ordunu ezecek güç yok xD" dedi.
O işin şakasıydı utanmasa öyle diyecekti gibisinden konuştum.Senin dediğin gibi ordu lafları falan hiç etmedi luffy ağzına bile almadı.Öfkeli orduda bile.Bu kısımları şu an bence güzel yazdın çizdin Luffy yerine sen düşünüyorsun sanırım.

Seni indiremeyeceğimi biliyorum ama hiç değilse kaçayım Kaido'nun elinde öleyim dedi bence.En azından zirveye kaybedeyim dedi.Bende bunu yazıp çiziyorum. :)

O işin şakasıydı utanmasa öyle diyecekti gibisinden konuştum.Senin dediğin gibi ordu lafları falan hiç etmedi luffy ağzına bile almadı.Öfkeli orduda bile.Bu kısımları şu an bence güzel yazdın çizdin Luffy yerine sen düşünüyorsun sanırım.

Seni indiremeyeceğimi biliyorum ama hiç değilse kaçayım Kaido'nun elinde öleyim dedi bence.En azından zirveye kaybedeyim dedi.Bende bunu yazıp çiziyorum. :)
Serin hikaye kardeş. :fool:

Insanlar bazen laflarini yer. Luffy de yesin. Olgunlasir iste fena mi? 5 yasindaki beyni 10'a ulasir belki, Kaidou sonrasi gercek yasina ulasacagini dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık