Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende kaido ile savaştıktan sonra işleri ciddiye almasını istiyorum. Kaido buna ders verse çok güzel olur. Hani bir bölümde seslendi luffye bu korsancılık oyunu olmadığını onlara göstereceğim inş gösterir. Bizim düşünmemiz gereken şey şimdi luffy bigmam ile savaşmadı savaşamadı...
Kaido ile nasıl savaşacak bu kadar güç farkı varsa ? Benim düşüncem ittifakların toplanması kaidonun etrafındaki tayfası ve ittifaklarını yenmek için. Luffy kaido ile savaşacaksa g5 geleceğini düşünüyorum.

Ne hayallerdeki senaryosu iyi misin ? Hayali uyarlama dediklerinde Sanji Katakuri'yi falan alıyor.Biz onlardan bahsetmiyoruz.Eline yüzüne bulaştırmayacağı makul gidişattan bahsediyoruz.Örneğin şu şekilde.Denizcilerin gelmesine bile gerek yok.

Luffy inat eder dövüşeceğim diye herkes şokta ikna etmeye çalışır ama başarılı olamaz.Mom için çok önemli bir oğlu yada kızı vardır tam bizimkiler geldiği ve hatta Luffy ile dövüşmeye başladığı sırada kaçırıldığını öğrenir diyelim.Lola gibi önemlidir.Çok sinirlerinr onu kurtarmak için bizzat harekete geçer mesela.Tayfa bölünür bir kısmı Mom peşine gider analarının derdine düşeceğinden bizimkilerle fazla uğraşamazlar.Bölgelerini korurlar en fazla.Bu kargaşada tayfa bölünmüşken Luffy,Jinbei vs onca adam karşılık verip ortamdan gayet uzaklaşabilirler.Luffy de şu anda yonko ile dövüşme fırsatı bulamayacağını anladığı için biraz atışıp daha fazla durmaz.
Kusura bakma ama senaryo baya kotu olmus :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık