Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çok basit oldu ya da biz aşırı beklentiye girdik. :/
Bu arada Pudding'i aldılar mı acaba?

Mom kendinden geçip bir iki kişiyi atıştırır herhalde artık.

Bizimkiler hengamede kaçmayı düşünüyor da herkes çok dağıldı, Katakuri illa birini ele geçirecektir.

Tatmin olacak mısın bu tarz bir kaçıştan? Senin eleman tehlikede yalnız Oda çok övdüm diye son dakika anne terliği yedirebilir. :/ Bilirsin bir karakteri asla tamamen yukarıda tutmaz.
Tatmin olmam tabii ki. Ben iyice ateşlenmesini bekliyordum şu noktada Big Mom'ın. Bu kadar kolay olmamalı kaçış. Oda tutup Mom tarafından Katakuri'ye dayak yedirirse hay ben öyle işin yani :artiz:

ulan bari Brook kafasını bir yere çarpsada yol gösteren yazıtı ele geçiremeseler, çok karlı çıktılar bu yonko çıkarmasından :/
Olan germaya oldu bari onları kurtulmasa, onlarda kurtulysa abowww :/

germa ölsün, jimbei zaman kazanmak için kendini veda etsin efso bölüm derim.

Spoiler'da ben mi birsey kacirdim. Luffy'nin kacacagi baroz degil miydi? Niye yok artik kacti tepkileri veriliyor la. Birsey kacirdimsa deyin hele, tam da bakamadim spoilera.

Şuan topukları kıçına vura vura kaçacak olan Luffy gidip başka bir yonkou'yu mu indirecek.
Aynısını Gol D Roger da yapmamış mı ( Rogerden brat falan diye bahsediyordu bu olayı anlatırken o yüzden Roger'ın da kactığını farzediyorum). Güç dengelerini alt üst edip birileri tatmin olsun diye Big mom indireceğine Luffy kaçsın daha mantıklı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık