Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Totland'dın etrafını koruyan Denizaltındaki yaratıklar bozar o işi.
Shirahoshi hepsine hükmedemiyor mu? Yoksa sadece o kocaman olan 5 taneye mi hükmediyor?

Zaten o beşli denizdeki en büyük canlılar diye hatırlıyorum ve yaşları da baya var zira Joy boy'u bekliyorlar, Brain Storm yaparsak eğer bunların hikayesi Karanlık Yüzyıla tekabül etmesi gerekir.

Diğer deniz canlilarinin bu 5 liye zarar verebileceğini kestirmek zor.

Luffy bu ark'ta fazlasıyla yardım aldı.
BM'a önce Kaidoyu indirip geri döneceğim demesi ve BM'un ''o şeyi'' yenemesin demesi luffy'nin bu vaziyette ne BM'u ne de Kaidoyu alamayacağının kanıtı.
Tabi ki şöyle bir ihtimalde var luffy her zaman kendine göre zorlu savaşlar da bulunmuş neredeyse her zaman kendinden güçlü veya denk rakiplerle mücadele etmiş ve bileğinin hakkıyla almıştır.
Yalnız serinin gidişatını da göz önünde bulundurmak lazım, şimdi luffy her ne kadar hem fiziki hem mental kuvveti yerinde olsa da yılların yonkoularını karşılaştığı ilk seferde yenmesi serinin hem geçmişi hemde geleceği için tutarsızlık oluşturur.
Ama luffy'nin güçlenmesi lazım bu güç seviyesiyle asla Kidoyu alamaz. benim naçizane fikrim Luffy babasından yardım alabilir. CP 0'ın varlığının anlamsız olduğunu ve sadece bir hediye'nin peşinden geleceğini düşünmüyorum.
Yani Luffy'ler büyük ihtimal bombanın yaratacağı kargaşadan yararlanıp adadan kaçacaklar.

luffysam

İchigonun zarakiyi yenmesi ne kadar sacmaysa, luffynin de bigmomi yenmesi o kadar saçma olurdu. One piece farkı bu.

Katakuri hakkında daha önce neden aklıma gelmediğine şaşırdığım bir durum var geçmişiyle ilgili bence.

Bu adam muhtemelen güçlü biri tarafından Croco gibi kesildi yüz kısacası ağız kısmından.Belki Wb bile olabilir.Dikiş izleri yandan gözüküyor.Ve o gün bugündür bu adam bunu takıntı haline getirdi.K.hakiyi takıntı haline getirdi ve asla darbe almamaya şartladı kendini buna kastı.Öyle bir takıntı halini aldı ki eğitim yapa yapa gelecek görecek seviyeye kadar ulaştı.

Bu yazdığımı kenara not alın unutmayayım diye yazdım hemen bir ara not almam lazım.Bence böyle çizebilir geçmişini.

İchigonun zarakiyi yenmesi ne kadar sacmaysa, luffynin de bigmomi yenmesi o kadar saçma olurdu. One piece farkı bu.
İchigo vs Zaraki efsane bir karşılaşmaydı, opta neredeyse eşi benzeri yok. Bunun yanında altyapısı da var, sonuçta hepimiz İchigo'nun kılıcı ile ilgili durumu biliyoruz.

Katakuri hakkında daha önce neden aklıma gelmediğine şaşırdığım bir durum var geçmişiyle ilgili bence.

Bu adam muhtemelen güçlü biri tarafından Croco gibi kesildi yüz kısacası ağız kısmından.Belki Wb bile olabilir.Dikiş izleri yandan gözüküyor.Ve o gün bugündür bu adam bunu takıntı haline getirdi.K.hakiyi takıntı haline getirdi ve asla darbe almamaya şartladı kendini buna kastı.Öyle bir takıntı halini aldı ki eğitim yapa yapa gelecek görecek seviyeye kadar ulaştı.

Bu yazdığımı kenara not alın unutmayayım diye yazdım hemen bir ara not almam lazım.Bence böyle çizebilir geçmişini.
İchiji vurdu işte adam hiç iplemiş gibi gelmedi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık