Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy G4'te teke gitmeyecekti. Zaten bu yüzden herifi bu hale soktu yazar.

İkisinde haki kaplı yumruk çarpıştırdı , Luffy modundan çıktı ve Sanji alıp götürdü ordan.

Bir sonuç yok
Diğeri senin varsayımın.
Mom'da herhangi bir zorlanma görüyor musun peki? Ben göremiyorum. Poz vere vere çöp poşetine dokunurmuş gibi yumruğu karşılıyor. Bu tekniğin ardından saldırsa ne olacak peki?

Artık Cracker dövüşünün Luffy için öyle vasat bi vs olduğu, kolaylıkla yendiği düşünceleri törpülenir en azından. Bu bile sevindirici.

Luffy nin G4 den hemen çıkması aşırı saçma olmuş...En kritik zamanda hadi birisi olse ne olacak ...kisacik G4 yumruğu berabereizlenimi verdi.Ayni Luffy nin jet pistolunun Lucciyi yenmeye yetmediği ama jet gatlingin yetmesi gibi bir durum olabilir ...Luffy kendinden güçlü birini gatling yapmadan yenemez hele hele bir yonkouyu

Luffy'nin g4 ile birlikte belirli bir süre BM ile dövüşebileceği sonucuna varıyorum ben. Sadece bir yumruktan sonra istemsiz bir şekilde g4'ten çıkıyor olması da ne kadar güçsüz bir durumda olduğunu ortaya koyuyor ki bu g4'ün ne kadar enerji harcadığının da bir başka göstergesi.

BM, meyvesini müthiş kullanıyor, çok hoşuma gitti benim.
+1, benim de çok hoşuma gitti. Meyve zaten çok ilginç.
Katakuri'nin mızrağı çok iyiymiş. Şu adamın teke tek bir dövüşte görmeyi çok isterdim. Bu arada şu Luffy, Sanji ve Reiju'nun olduğu panelde üzerlerinde bir şeyler var gibi. Bağlamışlar mı acaba?
Big Mom efsane yine. Çok iyi bölüm.:sapkali:

Bayildim 871'e. Kata napmis oyle 1 numaraya. Saniyede harcamis. :a: Diger kardesleride Koca Ana oyuncak gibi kavramis. :D Luffy'de perte cikmis la hemen, kutu duserken baslamislar, kutu dusmeye yakin bitmia dövüşleri. ( sureyle ilgili birsey varsa duzeltin beyler )
En begendigimse Judge'nin teke dahi gidemeyisi, guc delisi adam boyle aglatirlar adami. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık