Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda gözümden düşmeye başladı yalnız. Şu arc karakterleri çizgisinden farklı davrandırması ile soğuttu.

Ya he Bege ölecek ve Luffy laf dinleyecek. Evet Luffy'nin tüm sevdiklerinin başı dertte ve Luffy hala laylaylom peşinde olacak evet.

Bi git Oda ya.

Oda gözümden düşmeye başladı yalnız. Şu arc karakterleri çizgisinden farklı davrandırması ile soğuttu.

Ya he Bege ölecek ve Luffy laf dinleyecek. Evet Luffy'nin tüm sevdiklerinin başı dertte ve Luffy hala laylaylom peşinde olacak evet.

Bi git Oda ya.
Belki rey amcası uyarmıştır yonkouya karşı dikkatli ol öyle güçlendim diye dalma kizaruda olduği gibi kaybedersin bütün dostlarını demiştir. adadan ayrılmadan önce çok güçlendin luffy ama ayağını denk al deyip saldırmıştır luffye eze eze dövmüstür yonkoular benden bile güçlü demistir. yeterli degilmi karakter gelişimi için bunun gibi bir olay yasanması.

Belki rey amcası uyarmıştır yonkouya karşı dikkatli ol öyle güçlendim diye dalma kizaruda olduği gibi kaybedersin bütün dostlarını demiştir. adadan ayrılmadan önce çok güçlendin luffy ama ayağını denk al deyip saldırmıştır luffye eze eze dövmüstür yonkoular benden bile güçlü demistir. yeterli degilmi karakter gelişimi için bunun gibi bir olay yasanması.
Korku durumunda insanlar farklı davranışlar sergileyebiliyor. Oda Yonkou arc'ından önce psikoloji kitaplarini kurcaladiysa normal :D Kurgu da olsa bir hikaye yazıyor adam :good:

Ciddiyetsizliğini açıklamaz ama bu. Kadın bir yumruk atsa oradakilerin yarısı ölür, Luffy çay kahve isteyecek utanmasa rahatlıktan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık