Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Bir iki yumruk sürtüşüp kaçarlar gibime geliyor. Bu kadroyla BM zor iner.
Kaçar veya kaçmaz orasi E.oda ya kalmiş :) sadece luffy nin 873. Bölümde yeni teknik kullanacagini biliyorum :) simdi bunu nasil bilebilirsin ki sen kahinmisin diceksin:)

Sana detayli anlatayim :) g2 yi ilk 387. bolumde kullandi luffy. G4 ü ilk 783 de kullandi. Sirada 873 var farkettiysen sayilarin hepsi ayni bu sayilar nezaman geldiyse yeni bir teknik cikti ortaya :) yani velhassil kelam bekleyip görecegiz kesin de konuşmak istemiyorum ama teorime güveniyorum :)

Kuzuri

Kaçar veya kaçmaz orasi E.oda ya kalmiş :) sadece luffy nin 783. Bölümde yeni teknik kullanacagini biliyorum :) simdi bunu nasil bilebilirsin ki sen kahinmisin diceksin:)

Sana detayli anlatayim :) g2 yi ilk 387. bolumde kullandi luffy. G4 ü ilk 783 de kullandi. Sirada 873 var farkettiysen sayilarin hepsi ayni bu sayilar nezaman geldiyse yeni bir teknik cikti ortaya :) yani velhassil kelam bekleyip görecegiz kesin de konuşmak istemiyorum ama teorime güveniyorum :)
@kuroashi.no.sanji1993 çok fazla gülücuk kullanmisim :)

E. Oda öyle noktalarda ara veriyor ki, insanların nabzını kontrol ediyor işte.

Elbetteki o da merak edip bakıyordur acaba insanlar neler yazmış, neler söylenmiş vs...

Zamanında Lost'u batıran şey de buydu zaten. Umarım OP içinde aynısı oolmaz.

378'de çıkmadı ama :/ Keza 738 de öyle. Nerede kaldı 837(Burda g4 ü tekrar kullanıyor) :/

G4 ün tekniklerini ( vuruşlarını ) yiyip etki etmeyecek adam yok. ( Tek atar manasında demedim ), Mom un hiç yara almamasının bi açıklaması ( sertliğinin ) olacaktır. G4 işleyecekmi onuda görcez elbette, G5 açar diyen arkadaşlar çok bekler G5'i , Time skipte bulmadıysa ki Ray baba diyor G4 çok baskı uyguluyor başka bişi bulmuş olması muhtemel G4'ün başka formları vardır daha göreceğimiz...G4 kullanması süre uzatmak içindir hele heryer yemek olan bi adada G4 kullanır.

Craker mevzusu uzadı artık... Adam bi dünya kraker asker üretiyor neresinden o kadar üretiyor diyen yok.
Dof kesilemeyen parçalanamayan bi yetenek kullanıyor uyanış yapıyor vs o kadar ipi neresinden üretti diyen yok. Luffy'nin handikaplı bi yeteneği battı millete ki bunun için 2 yılını vermiş, seyahat ederek gelişmekle üst düzey antreman yapmak farklıdır,
Novalar Luffy ile shabondi'de eşit seviyedeyse bile şu an yarısı etmezler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık