Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi iddiayı kazandık mı ne oldu?

Not: Düşmez diyordum.
Aslında daha çok düşer diyenlere yarıyor bölüm. Kaçış kapıları yok oldu, şimdi mecbur dövüşecekler gibi görünüyor. Son anda yine ibre tersine dönmezse tabi. Dövüşürlerse bu şartlarda yok olmaları lazım.

Her hafta farklı bir gelişme olsa da kapı aynı yere çıkıyor. Bir şekilde kaçacaklar oradan.

Efsane bölüm geliyor. Oda, beklentimi boşa çıkarmadı. Yonkounun vermesi gereken otoriteyi çok net görücez bu bölüm.

Kadın yemiş bildiğin flashbackte herkesi. Yamyam çıktı resmen. Acayip dehşet verici bir karakter ve One Piece'i daha karanlık bir hale getirdi. Flashback / günümüz / flashback / günümüz döngüsü sahneyi çok daha vurucu hale getirmiş. Çizimler de efsane olacak eminim.

Mom, Carmel'i yeyince meyve güçleri geçmiş. Yani bildiğin yamyamlıkla milletin meyvesini çalabilirsin. Teach, Beyazsakal'dan bir lokma mı aldı lan şimdi harbiden?

Roketler ve ayna Mom'ın kral hakisiyle parçalandı. Şu ana kadar zorlamalarla ilerleyen plan inanılmaz basit bir şekilde devre dışı kaldı. Yeterince makul bi güç gösterisi yonkou için. Daha bunun detayları falan var, tam bir curcuna hakim olacaktır bölümde. Millet nereye kaçışacağını şaşırmış, en sonunda Bege'nin içine doluşuyolar. Bege'den yine durumu son anda kotarıcak bir hareket, Bege gözüme girdi bayağı.

Amma velakin Bege nereye kaçacak? Big Mom, Bege'yi ham yapsa seri bitecek ulan.

Son olarak;
Run Bege Run!
@Chaos Bringer Şimdi düşününce Oda bize zamanında şeytan meyveleri hakkında çok çok büyük bir spoiler vermiş ama biz klasik bir ekosistem karesi diyerek görmezden geldik :D

Mantıken meyveyi yiyen kişiyi yiyince meyveyide yemiş oluyosun :D

@Chaos Bringer Şimdi düşününce Oda bize zamanında şeytan meyveleri hakkında çok çok büyük bir spoiler vermiş ama biz klasik bir ekosistem karesi diyerek görmezden geldik :D

Mantıken meyveyi yiyen kişiyi yiyince meyveyide yemiş oluyosun :D
Evet gerçekten ilginç bir nokta olacak. Mera Mera - Gura Gura - Sara Sara no mi'den sonra el değiştirdiğine şahit olduğumuz 4. meyve olacak eğer doğru çıkarsa. Bu durumda BB teorileri daha netlik kazanır. İşin içinde cannibalizm var mı yok mu öğreniriz :D

Bu arada Luffy'ye ayar olmaya başladım. Kardeş biz seni gözün kara diye sevdik. Aç lan 5. vitesi. Çok laf dinlemeye başladın yav. Alayına gidecen oğlum.

Kadın alayına gidecek, şeytanın teki bizim Luffy arc başından beri çekirdek çıtlıyor. Ben Luffy'den o füze işe yaramadıktan sonra böyle kararlı bir şekilde BM'ın karşısına geçmesini beklerdim herkesi korumak için.

Luffy bu çünkü. Oda hikaye ayağına karakterlerin kendilerinden ödün verdiriyor. Bu sinir bozucu.

Şimdi gelip bana dayak yer geçse demeyin. La bu çocuk kendisinden 1000000000000000 kat güçlü adamların da karşısına dikildi. Ah ulan Oda. Kafanda ne var da bizim çocuğu pasif durumlara sokuyorsun? Hikaye ayağına bu karakterlerin başkası gibi davranması can sıkıcı.

Evet gerçekten ilginç bir nokta olacak. Mera Mera - Gura Gura - Sara Sara no mi'den sonra el değiştirdiğine şahit olduğumuz 4. meyve olacak eğer doğru çıkarsa. Bu durumda BB teorileri daha netlik kazanır. İşin içinde cannibalizm var mı yok mu öğreniriz :D
Ben ciddi ciddi yukarıda attığım videoda büyük bir gönderme olduğunu düşünüyorum tabi o sahneler mangada varsa :D
Cannibalizm olmaz mı buram buram cannibalizm var şüphe kalmadı artık.

Ben ciddi ciddi yukarıda attığım videoda büyük bir gönderme olduğunu düşünüyorum tabi o sahneler mangada varsa :D
Cannibalizm olmaz mı buram buram cannibalizm var şüphe kalmadı artık.
Bir teori vardı, WB'nin kanını içti BB diye. Tee geçen sene okumuştum. Sapıkça bir teori olduğu için unutmamıştım, unutamamıştım :D Olmasın cannibalizm lütfen ya.

Luffy şu garip ormanda katledilmiştir. Yerine Yossi Luffy geçirilmiştir. Bu kadar milletin lafını dinleyecek, alayına gitmeyecek ne vardı?

Bir bana mı saçma geliyor Luffy'nin tavırları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık