Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roketler erişemedi bile :eek:

edit : sizce luffy burada bir yonkonun gücünü anlamış mıdır ? yüz ifadesi anlamış gibi görünüyor da :D

Son düzenleme:
Bege'nin kale formu da düğün pastasını andırıyor. Koca Ana kendine gelip yemek için Bege'ye mi saldıracak acaba, boşa çizilmemiştir :D

Bege'nin kale formu da düğün pastasını andırıyor. Koca Ana kendine gelip yemek için Bege'ye mi saldıracak acaba, boşa çizilmemiştir :D
Wapol değil ki bu kadın. Belki o aşçı eleman çevirir diyicem de bana çok düşük bir ihtimal geldi.

Acaba bu Bege'nin meyvesinin awaken hali olabilir mi? bana öyle geldi biraz

Bege. :a:

Kule savunması tarzında bir savaş mı yaşanacak acaba? Tarihte çok az sayıdaki askerlerle, çok sayıdaki askerler kaleler sayesinde denk savaşabilmiştir. Sayı ve güç dezavantajı güçlü kaleler sayesinde giderilmiştir. Oda buna mı gönderme yapacak acaba?

Eeee kule savunması yaptılar 5 bölüm sonra da hazine patladı kaçıp gidecekler mi? Yok şu bomba patladığında hurra böyle kaçarlarsa hiç hoşuma gitmeyecek. Şu arca çok basit kaçar çünkü. Oda'nın daha güzel bir senaryo uydurması lazım.

Eeyyy Oda sen kimsin ya? Şu Luffy'yi adam akıllı çiz valla basarız evini. 20-30 bölümdür kriz geçiriyorum. Saçma sapan takılıyor ya bizim çocuk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık