Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı yerlerde Bakkin'in Carmel olamayacağı söylenmiş yaş farkından ötürü. Fakat bu tamamen yanlış bir düşünce. Bilmeyen arkadaşlar için birkaç bilgi vereyim. One Piece'te bir insan 140 yıl yaşayabiliyor. Carmel'i en son 63 yıl önce 80 yaşında görüyoruz. Yaşasaydı 143 yaşında olacaktı yani. Şu an bildiğimiz en yaşlı insan 141 yaşındaki Kureha.

Eğer Koca Ana, Carmel'i yemediyse, Bakkin diye bildiğimiz kadın Carmel olabilir. Weevil'da elindeki süper güçlü son yetim çocuktur. Filler olsa da Zephyr'ın kolunun kesilmesi olayını baz alırsak, Weevil 50 küsür yaşındadır. Bu da Elbaf olaylarının hemen sonrasına denk geliyor. Kronolojik olarak tutarlı bir görüş.

Öncesinde sadece yemek krizi geçiriyor. Savunması yerinde yani. Bunda ise duygusal krize girdi ve savunması çöktü. Arada fark var.

Ve bu kadın gidip Katakuri ile Smoothie'ye de dalabilir. Gitmiş en değer verdiği kişiyi yemiş. İlla neden bizimkilere dalıyor kendi adamlarını es geçiyor onu çözemedim. 2 bölüm önce kendi tayfasının bir kısmını bayıltmadı mı zaten? Hem de kitapçı abi gibi sağlam sayılabilecek adamlarını?

Forumdaki BM tayfaya girecek herkesi pert edecek görüşü çok düz bakış açısı gibi geliyor kusura bakmayın. Oda 50 bölümlük arcta 100 kez kadının kendisini kontrol edemeyip tayfasını da arada götürdüğünü gösteriyor hala daha BM düşmanlarını dövecek algısı var. İlk önce kendi evlatları, adamları tetikte olsun.

Şu Bakkin ile Karmel'in de benzerliğine(!) gelelim. İkisi de yaşlı, kısa boylu bir japon teyzesi. Tipleri bile farklı yahu.
Bilemeyeceğim çizimler birbirine çok benziyor bana göre sadece yemek arzusu yüzünden şüpheli yaklaşıyorum ondan sordum zaten bu anlama gelmez mi diye.

Saldırma mevzuna gelince BM'^nin herkesi öldürebilecek potansiyelde olduğunu biliyoruz. Zaten arc başı oğlunu öldürdü. Orada aileden herkes bunun farkında olduğundan hiç biri BM'ye yaklaşacak cesarete sahip değil saldırmayı hedefleyenler ortada gidip kaçan hedeflere saldıracağını düşünmüyorum.

Bir ekleme yapayı Carmel konusunda. Arkadaşlar ruh meyvesi Carmel'e ait bir meyve imiş spoilerde gördüğümüz üzere.Yani Carmel öldü.

Bazı yerlerde Bakkin'in Carmel olamayacağı söylenmiş yaş farkından ötürü. Fakat bu tamamen yanlış bir düşünce. Bilmeyen arkadaşlar için birkaç bilgi vereyim. One Piece'te bir insan 140 yıl yaşayabiliyor. Carmel'i en son 63 yıl önce 80 yaşında görüyoruz. Yaşasaydı 143 yaşında olacaktı yani. Şu an bildiğimiz en yaşlı insan 141 yaşındaki Kureha.

Eğer Koca Ana, Carmel'i yemediyse, Bakkin diye bildiğimiz kadın Carmel olabilir. Weevil'da elindeki süper güçlü son yetim çocuktur. Filler olsa da Zephyr'ın kolunun kesilmesi olayını baz alırsak, Weevil 50 küsür yaşındadır. Bu da Elbaf olaylarının hemen sonrasına denk geliyor. Kronolojik olarak tutarlı bir görüş.
Kendine ait bir meyveyi ölmeden kaybetme gibi bir şansı olabilir mi ki ?

Ruh meyvesi olayına pek girmek istemiyorum, kafamı karıştırdı açıkçası. Nasıl aldı meyveyi, kadını çiğneyerek öldürdükten sonra mı kendisine geçti? Şu an birisi Luffy'i yese Gomu Gomu'yu alacak mı yani? Veya tamamen farklı bir yöntem görebiliriz, Teach'in Gura Gura'yı nasıl elde ettiğini hala bilmiyoruz, WB'nin bir parçasını yediğini sanmıyorum :D
Son kısımda kahkaha attım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık