Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlız şu saatten sonra Luffylere dönmese BM'nin yonko olma serüvenini işlese daha mı güzel olur ne. :D Çok iyi o degilde Kaido'nun minikligi nasıl acaba lan dedirtti bölüm çok beğendim. Bölümler yine akıyor. OP şuan çıkan her bölümüyle karakter hikaye işleniş açısından beni tatmin ediyor. :D

Bu bölümde karanlık bir atmosfer vardı, Linlin'le uyumlu olarak. Çok iyi bir bölümdü.

Bir de;

hala BM bu arc iner diyenler?

İner mi inmez mi iner mi inmez mi yeter yav bu nedir :) her bölüm kafamız karışıyor. Doğuştan yonkouyuda görmüş olduk.

Big Mom Caramel'in hayalini gerçekletirmeye çalışıyor anlaşılan.

Yalnız bu flashback ile karaktere ısınacağıma soğudum. Çok gıcık bir karakter ya. Aptallıklarına rağmen Caramel tarafından sürekli affedilmesi sinir bozucuydu. Sonunda da bu şımartılma felakete yol açmış zaten. Yoruru reis öldürseydi de dünya kurtulsaydı keşke böyle bir mahlukattan.

Spoilerde 15 yaşında dümdüz etmiş yazıyordu 5 yaşında çıktı.Dediğim gibi bence meyve dışında ekstra bir özellik çıkacak BM'de şuan aynı senaryoyu yaşıyor çünkü kendini kaybetmiş bağırmakta ve kafasına doğru sallanan bir kılıç var. Caramel'in Yoruru'yu durdurabileceğini sanmıyorum önüne atlayacak gücü bile yok mesafe uzak bir şeyler dönecek.

Birde son sahnede ki çizim çok efsane olmuş şu kaymalı gifden yaparlarsa güzel olur bayağı kim yapıyordu onu :D

Sanırsam bu bölümle Kaido'nun Elbaf ile alakalı olma ihtimalide sıfırlandı. Aynı konu'yu iki kere işlemez, tamamen Wano ile alakalı biri olacak.

Tamam burayı güzel bağladı Luffy muhtemelen Elbaf'ı da müttefiği yapacak lakin yanlış hatırlamıyorsam Luffy bunlardan birine tek atıyordu -galiba Dorry-. Evet Dorry'nin içkisi patlıyordu ya da öyle bir şey oluyordu ama sonuçta bu devler haki kullanabiliyordur -Bahsettiğim zaman çok eskiye dayanıyor muhtemelen Oda haki olayını düşünmedi o zamanlar-. Neyse çok takılmayacağım bu kısmına BM gerçekten çocukken bile böyleyse şu anki seviyesini hayal edemiyorum. Kidlerin neden Kaido'ya yenildiğini de anlayabiliyorum -hepsi birlikte dalmış olsa bile, gerçekten Yonkou seviyesi çok farklı Oda bize bunu göstermeye çalışıyor-.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık