Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege'den kolayca sıyrılıp, jinbe ile pedro'nun yanından yağ gibi akarak Luffy'i ikinci defa yakalayan Katakuri'yi Sanji alacak demek. İlginç bi öngörüde bulunulmuş. Tek atmasa bari Şanji. Normalde BM filan dinlemez hepsini döverde işte o istemiyo.

BM melez herhalde. Bu görüş vardı ama ben o cüssenin one piece dünyası için normal olduğunu düşünüyordum. Hatta bence anası Carmen ana normal insan ve babası dev ve ana sevgisi görmemiş.
BMnin bayılmasını(bayılma değil o biliyorum, anladınız siz onu) istemiyordum, insanların zayıflıklarının istismarı hoş değil. Luffy ve Oda da böyle düşünür demiştim olmadı.
Roketlemeseler bari

Çarşı karışmışken filaşbek olması ve de bir Yonkoya olması:) Ne vardı şu filaşbeki Rogera yapsa:)
Big Mom düşecekmi az sonra!!!
En zayıf halkanın Yonkoda Big Mom olduğunu düşünüyordum ama bu kadarda kolay indirilmemeli bir Yonko ya:D

Ilk kez heyecanlanmadim. Oda daha önce anlattığı planları bozardı. Geçen hafta afallamasi bize "plan yapmayın plan" dedirtti ama bu hafta bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir dedirtti. Şuan saitama gibi hissediyorum kendimi

Şu Elbaf mevsuzu bu flashback ile kapansın lütfen. Usopp'un Elbaf'a gidip devlerle ağlaşacağı bir arcı bu bünye kaldırmaz.

Her dev kocaman değil. Bodur olanlar da var. Mesela normal insan boyutlarındaki Bastille de bir dev. Dıştan bakınca deve benzemiyor, ama dev.

Sonunda H.Haki geldi, copler aradan cikti. Insallah Morgan onemli olaylari kacirmaz. Vinsmokelar silahlarini aldi bakalim ne yapacaklar. Big Mom'in yari dev olmasi teorisi gercek heralde. Bakalim 5 yasindaki Lin-chan neler yasamis...

BM fb'si gordugumuze gore BM cidden dusecek heralde... Ya da tayfaya mi geliyor? :ehe:

Haftaya ara muhabbeti bu bolumde sasirtmayan tek olay...
Bm tayfaya gelsin :D

Kral

Caramel anayı gördükten sonra acıklı hikaye çıkacağını sezmiştim bm yi elbaflı olacağını düşünen arkadaşları tebrik ederim.:oops:.Buna göre devlerin vasıfsız olmadığını bir kez daha anladım.Yalnız bm düşer.Ya da tayfaya katılır.:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık