Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji de kulak tıkacı var mi? Luffy nın tepkileri Zou dakine benziyor. Her şeyin sesini duyma özelliği buradan dünyaya yayılabilir mi?

Katakuri 'e gelince adam her yere yetişen Marco gibi bu işlevsiz Smootie hala kulağını tıkamış Bege'i durdurun diyor , sen ne iş yapıyorsun orda ...
Katakuri benden tam not aldı, Smoothie halen geri planda. Ona 1 milyar ödülü ne diye vermişler insanı merak ettiriyor, neyse bir bildiği var demek ki Oda'nın, Smoothie'de kritik bir hamle yapacaktır lakin biraz geç kalmaya başladı.

Katakuri, Jinbe ile Luffy'yi alırken Smoothie halen seyrediyor. Cracker'ın ödülü daha düşük olmasına rağmen daha işlevli gözüktü.

An itibari ile Luffy sempatikliğim gitti, birisi şapkasına dokunsa kavgada bu yapılır mı gibi çocukça konuşur, ama Kadının en sevdiği şeyi, annesinden kalan tek hatırayı kırıyor, çalıp saklasa anlarım da, sana yapılmasını istemediğin şeyi neden yaparsın. Erkekçe git dövüş.

Kimse demesin bu korsanlık, iş korsanlığa varacaksa çok farklı konuşulur.

Çocuk oyunu istemiyoruz korsanlık görmek istiyoruz ama bu yapılan çocukça Luffy nin geçmişine ve karakterine bakarsak eğer.

An itibari ile Luffy sempatikliğim gitti, birisi şapkasına dokunsa kavgada bu yapılır mı gibi çocukça konuşur, ama Kadının en sevdiği şeyi, annesinden kalan tek hatırayı kırıyor, çalıp saklasa anlarım da, sana yapılmasını istemediğin şeyi neden yaparsın. Erkekçe git dövüş.

Kimse demesin bu korsanlık, iş korsanlığa varacaksa çok farklı konuşulur.

Çocuk oyunu istemiyoruz korsanlık görmek istiyoruz ama bu yapılan çocukça Luffy nin geçmişine ve karakterine bakarsak eğer.
Tam tersine, Luffy bu hareketleri yaparak korsan olduğunu kanıtlıyor. Smoker bile denizci olmasına rağmen kafasını çalıştırıp Vergo'dan Law'ın kalbini gizlice çalabiliyor mesela. Bu tarz oyunları özellikle korsanlar daha çok yapmalı.

Garp in Roger hakkında dedikleri yavaşça anlaşılıyor. Çocuk ruhluydu ama arkadaşlarına zarar gelme ihtimaline karşı Şeytan a dönüşüyordu. Korsanliktan öte Roger reenkarnasyonu...

Bu insanlar niye bu kadar malak anlamıyorum. Hadi isimsizleri falanda anladım da Bege ne halt yemeye bir logiaya ateş ediyor acaba :/

3 kişi 1 adamı koruyamadılar be. Katakuriye yazık lan tek başına uğraşıyor. Diğerleride papatya falan toplasın bari :/

Reujinin gülüşü çok tatlı lan :D

H. haki böyle olur işte lanet karı binaları bile yıktı :D Şok dalgasından Luffy tokat yemişe döndü falan güzel detay.

Linkinin hakiye adamları falan bayılıyor Nami, Chopper bayılmıyor :D

Ceaserın koyduğu ayna kesin çatlıcak, en başından beri beklediğim şey bu.

Ve beklediğim Fb 63 yıl önceyse Linlinin 70 i var.

İlkinin haki olduğu netleşti o vakit.
Hala farklı şeker türleri olabilir. He bence de haki ama olsun ihtimaller halen mevvcut.

Bu insanlar niye bu kadar malak anlamıyorum. Hadi isimsizleri falanda anladım da Bege ne halt yemeye bir logiaya ateş ediyor acaba :/

3 kişi 1 adamı koruyamadılar be. Katakuriye yazık lan tek başına uğraşıyor. Diğerleride papatya falan toplasın bari :/

Reujinin gülüşü çok tatlı lan :D

H. haki böyle olur işte lanet karı binaları bile yıktı :D Şok dalgasından Luffy tokat yemişe döndü falan güzel detay.

Linkinin hakiye adamları falan bayılıyor Nami, Chopper bayılmıyor :D

Ceaserın koyduğu ayna kesin çatlıcak, en başından beri beklediğim şey bu.

Ve beklediğim Fb 63 yıl önceyse Linlinin 70 i var.

Hala farklı şeker türleri olabilir. He bence de haki ama olsun ihtimaller halen mevvcut.
Yaşı açıklandı ya zaten Sbsde.

Smoothie'nin dahil olacağı an şu saatten sonra şekil bir hareketle olmalıydı. Tekme atmalıydı, yumruk basmalıydı, birilerinin suyunu sıkmalıydı ama bir aksiyon sergilemeliydi. Oradan dandik Vito'yu bile engellese insan laf etmez. Oturduğu yerden kulağını tıkamış biri Bege'yi durdursun diyor yau. Çok mu üşengeçsin anlamadım ki.

@Monkey D. Dragon Luffy'den kan gelmesi iyice kuvvetlendiriyor benim gözümde. Haki olduğunu düşündüğümüz renk tatlının rengi için fazla abes kaçıyor bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık