Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ikiside hukumet icin calisiyor neden koparsin kellesini :)
Arkadas buyuk ihtimal MF'deki sahneden bahsediyor. Buggy o zaman ID mahkumuydu.
Sen Bm -Kaido arasındaki seviye için Mihawk-Buggy arasındaki seviyeye atıf yaptın.O yüzden yazdım onu:SAsıl demek istediğim madem Bm ile Kaido arasında çok fark var neden Kaido Bmyi indirmiyor?Dalması için neden aramayacaksınızdır herhalde?İlla arayacam diyorsanız Bm nin elindeki poneglyph nedenimiz olsun.

Sen Bm -Kaido arasındaki seviye için Mihawk-Buggy arasındaki seviyeye atıf yaptın.O yüzden yazdım onu:SAsıl demek istediğim madem Bm ile Kaido arasında çok fark var neden Kaido Bmyi indirmiyor?Dalması için neden aramayacaksınızdır herhalde?İlla arayacam diyorsanız Bm nin elindeki poneglyph nedenimiz olsun.
Gol olur

Kuzuri

Kaidonun hedefi korsanlar krali mi olmak neden poneglyf leri istesin diyelim ki istiyor. Bir younkoyu indirmek dengeleriz bozar mesela big momun elinde mafyalar var big mom olunce mafyalar sahipsiz kalir ve hersey raydan cikar yani duzen bozulur. Big mom demedi mi roger olmasaydi shanksi ve kaidoyu indirirdim diye. Ama simdi indiremiyor cunku ikiside zamanla big momu aşti.

Kuzuri

Belkide big momu indirmek istiyordur ama basaramiyordur bunu bilemeyiz herseyin arkasinda bir neden yatar. Neden dunyada 4 younko varda 5 tane yok demekki hersey bir duzenden ibaret.

Ben bu arcta BM nin çok büyük hasar alacağını düşünüyorum, kadının üzerine çok fazla gittiler ve şu tamata box u bizim gözümüze sürekli soktular o kutu arcı bizimkilerin lehine çevirebilir. Artık şu dövüşler vs ler tam başlasında kim kime dum duma görelim ya şanji kataya mı dalar yoksa cin mi çarpar cini mi çarpar bakalım...

O değil de Wanoda Jack i Zoro alır diyen adamlar Sanjinin karşısına Katakuriyi koyamıyorlar.
Wano'ya bir arc var. Katakuri birinci sağ kol, Jack üçüncü sağ kol. Zira iskambile göre öyle gözüküyor. Sanji'nin karşısına daha bariz bir şekilde daha güçlü olan Zoro karşısına Jack'i almamışken, Katakuri'yi mi koyacağız?

Zaten meyve saçmalık bana çok zorlama geldi cidden sadece lamba olarak kalsaymış keşke bir de cin min çıkarttı. Onla da Sanjiyi vs yaptırdıyor adam :D
Aydınlatma açısından yazıyım. O lamba bildiğimiz lamba değil hocam. Mistik bir şey Arap-Hint mitolojisinde vardır. Çocukken Alaaddin izlemiş arkadaşlar bilir. Ortada saçma değil aslında oldukça orijinal bir durum var. Meyve tasarımını adamin bedenine uyarlanmış mangaka.

Son düzenleme:
Aydınlatma açısından yazıyım. O lamba bildiğimiz lamba değil hocam. Mistik bir şey Arap-Hint mitolojisinde vardır. Çocukken Alaaddin izlemiş arkadaşlar bilir. Ortada saçma değil aslında oldukça orijinal bir durum var. Meyve tasarımını adamin bedenine uyarlanmış mangaka.

Bu da bilinmiyorsa zaten. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık