Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek op'ta da varmış mochi dövmek. O zaman Luffy + Carrot vs Katakuri olsun.
Tavşan Nami'den daha güçlü. Mantıklı olur. Bu sefer 13 saat dövüşürler. Sonra da Luffy tek saldırıyla bitirir işini.

BM için de Luffy + Sanji olur. 15 saat dövüşürler. Sonra da gene Luffy tek saldırı ile işinin bitirir.

Tavşan Nami'den daha güçlü. Mantıklı olur. Bu sefer 13 saat dövüşürler. Sonra da Luffy tek saldırıyla bitirir işini.

BM için de Luffy + Sanji olur. 15 saat dövüşürler. Sonra da gene Luffy tek saldırı ile işinin bitirir.
Dediklerin olası. Katakuri'ye karşı Luffy ortaya çıkan mochi'leri yiyerek uzun süre dövüşebilir. Carrot'un yaratacağı bir dezavantaj ile 13 saatte kazanması doğal olur.

Ama Linlin'e karşı nasıl dövüşecek. Linlin'in neyini yiyecek de enerji sağlayacak. Yemek lazım, Sanji pişirir Luffy dövüşür ise mümkün ama o zaman üçüncü bir kişi daha lazım ki dezavantaj yaratsın. Hem üçe bir ile yonko farkını ortaya koymuş olur.

Luffy + Sanji + Brook vs Linlin.

Şaka maka böyle bir şey çıkarsa bırakabilirim seriyi. Harcayacaksa hepsini harcayacak Oda, Katakuri'yi harcayıp Linlin'i bırakmak olmaz :artiz: Yani Luffy ile Katakuri vs atacaksa Linlin'le kim atacak zaten. Bu ark Luffy'i sağ kol seviyesine çekeyim deyip yarım yamalak bir şey okutmaz umarım bize.
Şu gereksiz kadın için One Piece bırakılır mı!? :artiz:

Diyorum ya, ayağı takılıp düşse ve bir daha hiç gösterilmese, E. Oda saçmalamış demem :D

Şu gereksiz kadın için One Piece bırakılır mı!? :artiz:

Diyorum ya, ayağı takılıp düşse ve bir daha hiç gösterilmese, E. Oda saçmalamış demem :D
Oda, resmen serisini ayaklar altına alır. Ne demek lan dalga geçer gibi önce yonkounun has adamını pert edip ardından yonkoyu devirmek? Linlin'de köşede pasta yer zaten sırasını beklerken. Yanisi, bu kadının inmesinin ihtimali hiç yok, olan ihtimal seriyi yok ediyor gözümde :bilmem:

Oda, resmen serisini ayaklar altına alır. Ne demek lan dalga geçer gibi önce yonkounun has adamını pert edip ardından yonkoyu devirmek? Linlin'de köşede pasta yer zaten sırasını beklerken. Yanisi, bu kadının inmesinin ihtimali hiç yok, olan ihtimal seriyi yok ediyor gözümde :bilmem:
Yonji Sanji'den zayıf ama diğer üç kardeş ve babanın tam gücünü bilmiyoruz. Buradaki pek çok arkadaş Vinsmoke ailesini yok sayılıyor ama bakarsınız onlar da büyük işler başarır.. Bege, Vinsmoke, Pedro, Carrot, Jinbei ve Mugivaralar.. Bir kaç işe yarar destek gelirse, yonkou düşer..

Ben asıl sürprizi Kaido arca bekliyorum, bakarsınız Kaido düşmez?

@Siyah Ateş
Ben bilmem arkadaş, böyle saçma sapan bir şekilde bu kadını indirirse bu adam cinsiyetçidir. Ve serisini de ayaklar altına alır bu adam. Bunca yıldır yonkou diye şişir şişir kadına yapılan muameleye bak. Eğer bu eleştirilerin Linlin'in kişiliğinden dolayıysa haftaya çok merak ediyorum tepkini, Linlin'in öfkesini gördüğünde. Laflarını yiyeceksin bence, hatta parantez içine Big Mom>Kaido yazdırabilirim.

Bir hafta düşer diyorum. Hop başka bir bölümde düşmez diyorum. Nasıl bir kurgu yaptıysa Oda :D
Ben bu zamana kadar hep düşer dedim.. Haala da düşer diyorum :)
@Siyah Ateş
Ben bilmem arkadaş, böyle saçma sapan bir şekilde bu kadını indirirse bu adam cinsiyetçidir. Ve serisini de ayaklar altına alır bu adam. Bunca yıldır yonkou diye şişir şişir kadına yapılan muameleye bak. Eğer bu eleştirilerin Linlin'in kişiliğinden dolayıysa haftaya çok merak ediyorum tepkini, Linlin'in öfkesini gördüğünde. Laflarını yiyeceksin bence, hatta parantez içine Big Mom>Kaido yazdırabilirim.
Cinsiyetçilikle ne alakası var? Bir kadın ne kadar güçlü olabilirdi ki? Asıl sıradışı olan bu kadının yonkou olmasıydı ve ona da büyük bir zaaf verdi mangaka. Bakarsın kırılan fotoğraftan sonra, demirden bir balon olma özelliği de ortadan kalkar..

Big Mom > Kaido, bence başka bir şeyler düşün :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık