Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro'nun bir lafı vardı
Mom'un Jinbei seviyesinde bir adamı olduğunu bilmiyorumdum diye ( Jinbei'nin Mom korsanlarina katıldığını duyduğunda )

Neden söyledi acaba böyle birşey.

Şimdi bu E.oda Jinbei'e bir tatlı komutanı aldırır mı acaba.
Bence Jinbeiyi Crackerin 3 tane kuklası çok rahat harcar hocam. Komutan indirmek Jinbei için bi hayal.

Bence katakuri sadece ilk gerçekliği görüyor ve müdahalede bulunabiliyor yoksa buglu olur zaten. Şöyle anlatıyım Sanjinin pederden sıyrılcağını gördü kendi saldırdı ama kendisinden de sıyrıldığını bilip kaçtığı yöne saldırıda bulunsa, Sanji ilk denemedeki saldırının geldiği yönden kaçmaya çalışmazdı zaten anlamsız olurdu.

Kısaca şöyle yani normalde olacak x gerçekliğini katakuri görüyor ama o müdahalede bulunduktan sonra değişen ve y olan gerçeklikte neler yaşanacağını göremiyor.
Dediğin çok mantıklı. Bu şekilde açıklamak mümkün. Öbür türlü olsa hem buglı olur, hem de adam kahin olur.

@Jason Tamamen Pedro'nun cahilliği olmuş o.

Nasıl okumazsın ? :D Ben dedim ki Kata Luffy i görüyor ya ? Sonra Brook Luffy kılığında gidiyor kırıyor. Hani bizim Luffy mi görüyor yoksa? Brook mu ama ilk bizim Luffy görüyor ama neden sonra Brook u göremiyor. ?
Ben sadece sorgulamalarını gördüm. Neyse :D Brook yedek plan. Muhtemelen Jinbei yada Bege bu durumu biliyorlardı o yüzden alternatif plan geliştirdiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık