Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Tayfada en cok sanjinin power up unu merak ediyorum cunku hani luffy ve zoro nunkiler hemen hemen belli. Ama sanji su an zoro ve luffy den guc olarak baya geri. Bakalim oda sanji icin neler planlad.

Mom'ın Katakuri'ye söylediği laflar çok şov kokuyor bence de. Oda, baktı kadına ciddiyeti veremiyor. Olayların gelişmesi için gevşek bir ortam gerekiyor çünkü. Böyle olunca da millet iyice kadını balon yapmasın diye, yonkounun güç olayını Katakuri üzerinden göstermek istemiş herhalde. Bakınız Katakuri'ye böyle sahne çizdik, yonkoya bunu söylettik gibisinden. Ama olmadı Linlin. Katakuri gibi her olaya koşan bir adamın, evladın var. Değerini bilmiyorsun. Orada küçük düşürmenin ne gereği var adamı? Senin kıytırık resmine senden fazla dikkat gösteriyor. Biraz Ana ol Ana.
Ben de onu diyorum. Uçan kuşu bile Katakuri'ye sorarsın, sonra adama ezik muamelesi yaparsın. Yonkou tribi. Emanet bir atar gibi durdu. Croco'yla yarışır dedim bir an :D

Tayfada en cok sanjinin power up unu merak ediyorum cunku hani luffy ve zoro nunkiler hemen hemen belli. Ama sanji su an zoro ve luffy den guc olarak baya geri. Bakalim oda sanji icin neler planlad.
Beyaz ateş geliyor. Buna da diyecek ki; bu teknik/vites Dj'den 10 kat daha sıcak vs. Ayrıca gen uyanışı sebebiyle douriki olarak ultra hız ve bu hıza bağlı olarak fiziksel yıkıcılığı yüksek düzey tekmeler.

Hız ağırlıklıktır, demiş reyiz :cool:

Yaz kenara.

Mom'ın Katakuri'ye söylediği laflar çok şov kokuyor bence de. Oda, baktı kadına ciddiyeti veremiyor. Olayların gelişmesi için gevşek bir ortam gerekiyor çünkü. Böyle olunca da millet iyice kadını balon yapmasın diye, yonkounun güç olayını Katakuri üzerinden göstermek istemiş herhalde. Bakınız Katakuri'ye böyle sahne çizdik, yonkoya bunu söylettik gibisinden. Ama olmadı Linlin. Katakuri gibi her olaya koşan bir adamın, evladın var. Değerini bilmiyorsun. Orada küçük düşürmenin ne gereği var adamı? Senin kıytırık resmine senden fazla dikkat gösteriyor. Biraz Ana ol Ana.
Ben de onu diyorum. Uçan kuşu bile Katakuri'ye sorarsın, sonra adama ezik muamelesi yaparsın. Yonkou tribi. Emanet bir atar gibi durdu. Croco'yla yarışır dedim bir an :D

Beyaz ateş geliyor. Buna da diyecek ki; bu teknik/vites Dj'den 10 kat daha sıcak vs. Ayrıca gen uyanışı sebebiyle douriki olarak ultra hız ve bu hıza bağlı olarak fiziksel yıkıcılığı yüksek düzey tekmeler.

Hız ağırlıklıktır demiş reyiz :cool:

Yaz kenara.

Kuzuri

Hız ağırlıklıktır demiş reyiz :cool:

Yaz kenara.[/QUOTE] aynen fiziksel gucu kesin artmasi lazim yoksa yeni dunyada fazla dayanamaz. Vergo karşisinda ayaginin kirilmasi tam bir hayal kirikligiydi.

Haki demek sadece sertleştirmek mi demek merak ediyorum. Eğer öyleyse fiziksel olarak savaşanlar dışında hiç bir artısı yok demek gibi bir şey bu.

Örneği de verilmiş, luffy haki kullanırken bile lastik olmaya devam ediyor. Yani haki sadece sertleştirmeden saldırının etkisini artırıyor olamaz mi? Örneğin wb'nin sakaya vurduğu deprem yumruğu hakili değil miydi, yani orada depremi sertleştirmedi değil mi?

Bana göre bir şekilde logilar bile saldırılarına haki ekleyebilir, sadece koka olarak kalacağını düşünmüyorum b. hakinin.

Doflamingo uyanışla ip çıkardığında uçlarına haki ekleyebiliyor.

Misal Aokiji de buzdan saldırı yapıp haki ekleyebilir. Ancak buna gerek yok , zaten buz , magma lazer gibi elementler oldukça yıkıcı

Bunun yerine Aokiji buz kılıcına , Kizaru Amaro kılıcına haki ekler. Akainu meigou yumruğuna haki ekler.

Yani logialarda haki kullanır. Ama mevcut yıkıcılıkları zaten yetiyor.

E.oda'nin bu konuda derin düşündüğünü sanmıyorum. Yaptım oldu diyor. Yarın Birgün haki ekli bir logia saldırısı çizer , bunun mantığı ile uğraşmaz direk sahneye odaklanır.

Seri biraz ilerlesin, daha neler neler göreceğiz. Güç dengelerini işledikçe Oda, sürüsüne bereket absürt olay bizi bekliyor. İlla ki karakterler gittikçe güçlenecek, karşılarına da güçlü karakterler çıkacak. Haki ve şeytan meyvesi gibi güçlerle ilerleyen seride, ne kadar aşırı mantıklı şeyler beklenebilir? Elbet bir yerde logiaya da haki ekleyecek, dumandan şekil de verecek. Seri ilerledikçe fantastik yönünü daha çok belli edecek.

Smoker olayında meyveye haki kullanmamış olabilir. Dumanla ittirip, meyveyi kapatarak kendi yumruğuna haki eklemiş olabilir. Ama direk dumanı yumruk haline getirip, üstüne haki basmış da olabilir. Olsa absürt olmaz.
Lakin bu Katakuri olayı bariz, ortada hakili bir ayak yok. Direk meyve darbesiyle kan alınmış bir Luffy var. 2y aradan sonra mochi mochi gibi pirinç tatlısı olan bir meyvenin, lastik meyvesi olduğu halde Luffy'den kan almasına tatmin olacaksınız, bir şey demiyorum. Üstelik şu meyvenin;
koka olmadan bu rengi alması da tuhaf gibi.

Denilecek tek şey,
Haki yoksa; olabilirde olmayabilir de , MochiMochi Luffy nin antisi :D
Evet neden Luffy nin antisi yok, bu çok adaletsizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık