Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lakin bu Katakuri olayı bariz, ortada hakili bir ayak yok. Direk meyve darbesiyle kan alınmış bir Luffy var. 2y aradan sonra mochi mochi gibi pirinç tatlısı olan bir meyvenin, lastik meyvesi olduğu halde Luffy'den kan almasına tatmin olacaksınız, bir şey demiyorum. Üstelik şu meyvenin;
koka olmadan bu rengi alması da tuhaf gibi.

Haklısın daha neler neler göreceğiz seride yanlız renkli bir seri okumuyoruz. Ya pantolonundan ötürü o renkteyse yada resimde attıgın gibi başka koyu renklerse. Ya da işte sallıyorum smoker gibi logia formuyla tekmeyi uzattı ayagıyla azına bitane çaktı lufyy'nin sonra logia formuyla mıhladıysa? Bunlar ihtimalden sayılır mı?
Evet rengi pantolonundan dolayı da öyle olabilir, meyvenin renginden dolayı da. Ama ben neden hakili olması gerektiğiyle ilgili açıklamamı önceki sayfa yaptım. Bu yüzden koka unsurunu destekleyecek bir faktör olarak öne sürdüm. Çünkü genellikle açık renkli yapılan bu tatlı, siyah kadar koyu bir renkle lanse edilmiş. Lakin bu bir kesinlik değil dediğim gibi.

Attığım manga sayfasında
görüldüğü üzere bir hakili ayak yok.

Kuzuri

B
Evet rengi pantolonundan dolayı da öyle olabilir, meyvenin renginden dolayı da. Ama ben neden hakili olması gerektiğiyle ilgili açıklamamı önceki sayfa yaptım. Bu yüzden koka unsurunu destekleyecek bir faktör olarak öne sürdüm. Çünkü genellikle açık renkli yapılan bu tatlı, siyah kadar koyu bir renkle lanse edilmiş. Lakin bu bir kesinlik değil dediğim gibi.

Attığım manga sayfasında
Bunu neden bukadar erken tartisiyorsunuz daha bisey gormedik ki bunu ilerleyen zamanda gorecez hakili mi degilmi diye su an cok erken hem renk yuzunden bisey anlasilmiyor.

Ulan çok güldüm buna.
864 bölüm ilk sayfa üst panel, at fava bekle.

B

Bunu neden bukadar erken tartisiyorsunuz daha bisey gormedik ki bunu ilerleyen zamanda gorecez hakili mi degilmi diye su an cok erken hem renk yuzunden bisey anlasilmiyor.
Maksat muhabbet olsun. Tartışıyoruz, beyin çalıştırıyoruz kötü mü oluyor? Haklı çıkarız haksız çıkarız önemli değil.

Attığım manga sayfasında
Sayfalarda luffy'i darbeyi yemiş ve yakalanmış bir şekilde görüyoruz buna istinaden acaba bu şekildede gelişmiş olabilirmi bunu ihtimalden sayabilirmiyiz die göz önünde tutuyorum okadar. Bu arada yanlış anlama seninle tartıştıgım fln yok genelde konularda sürekli yorum yazan biride degilim bugün canım sıkıldı aklıma geleni yazıyorum işte maksat muhabbet olsun.

Bunu 7/24 kullanın böyle yeni bir OP haberi çıkınca falan.
Benim için bölümde Brook ve Caesar kadar Morgan'da fenomen hale geldi. Olacak önemli olaylara Morgan gibi tepki vermemem mümkün değil artık.

Sayfalarda luffy'i darbeyi yemiş ve yakalanmış bir şekilde görüyoruz buna istinaden acaba bu şekildede gelişmiş olabilirmi bunu ihtimalden sayabilirmiyiz die göz önünde tutuyorum okadar. Bu arada yanlış anlama seninle tartıştıgım fln yok genelde konularda sürekli yorum yazan biride degilim bugün canım sıkıldı aklıma geleni yazıyorum işte maksat muhabbet olsun.
Anladım şimdi demek istediğini. Sen diyorsun ki ilk önce hakili ayakla tekme attı sonradan meyvesini kullandı. Ama Katakuri bu tekmeyi atarken yerinden kıpırdamıyor bile hiç.

Burada gördüğün gibi ta o mesafeden sallıyor bacağını. Yani iki defa yaptığı bir darbe yok. Tek bir kere darbe vuruyor Luffy'e. Olsa Oda çizerdi.
Yanlış anlamak ne yahu, benimle tartışsan ne olacak ki. Bence tartışmayı bu kadar sorun etme, fikirlerinle uyuşmadığı noktalarda fikrini belirt muhakkak. Hem dikkatten kaçmış olabilecek noktalara parmak basıyorsun, tartışmanın gelişmesini sağlayabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık