Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelenler pek ihanet edeceğe benzemiyor gibi. Senin plan yatmasın? :(
Düğünde bizim taraf kaçmak için bile eksik sayıda. Bir şekilde bir destek gelmesi lazım. Oda bulur bir şeyler.

Bak zaten yeraltı adamlarından birisinin yakının öldürmüş BM. Öyle şuan eğleniyorlar da işler değişebilir. Her şey çıkar meselesi ve can meselesi.

Katakuri hisoka nın alman fetişçileri gibi giyinmiş hali.Meyve falan benziyor tavırlar dahil.Godoman sayısını fazla ve daha psikopat görünüm beklerdim ama bunlarda makul.BM resmen düğüne gelmiş neneler gibi daha şık kıyafet yakışırmış.2 as adamın yanında diğer bm elemanları falan,hala beklentim luffy göründüğü anda kutu patlar,bazuka ateşlenir ama vuramaz,karışıklıktan ayna ile kaçarlar bizimkiler.O salonun her yeri canlıdır.İmkansız luffy nin fark edilememesi.Bakalım mangaka ne uyduracak.Tabi ki jimbei %100 tayfada.Sanji p-up almaz ise 3.eleman net.

Katukuri'nin İngilizcesi Dogtooth Violet. Bir menekşe türü. Köpekle alakası yok.
Koca Ana Korsanları'nın diğer üç tatlı komutanının isimleri İngilizce diye (Snack, Cracker, Smoothie) bunun adını da Dogtooth olarak bırakmıştım uyumlu olması için, ama Katakuri patates püresi gibi bir anlama da sahipmiş. Tayfa genelindeki yemek temasına uygun olsun diye Katakuri olarak düzelttim.

Katakuri 2-3 saniye sonrasını görüyor gibi. Oda bunu boşuna göstermedi.

-Ya Sanji'nin silahtan kaçacağını görecek. Sanji'ye nişan alacak? Sesi duyan Luffy araya girecek?
-Ya da Bege'nin silahı ateşlediğini görecek fakat Luffy yem olduğu için gene karşı karşıya gelecekler.
-Ya da resmi koruyacak zarar gelmemesi için. Fakat bomba kimsenin aklında değil. Bomba patladığında işler karışacak. Hem resim hem de BM zarar görecek?

Bu tarz bir şeyler olacak. Ama olay yem Luffy'ye kalacak. Katakuri vs Luffy geliyor. 10 saniye boyunca Luffy Katakuri'yi tutacak belli oldu o.

Bu arada jelibon saldırıları lastik Luffy'ye işlemez. Mermi tarzı şeyler işlemiyor çünkü. Fakat Katakuri o ağzıyla Luffy'den ısırık alır. Zararı o kapalı ağzıyla verir büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık