Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çok iyiydi. Crocodile ı görmek yeterliydi. :D En güçlü komutanda harbiden çok karizmatik ama Smoothie de bence çok güçlü. Bu arada gelen misafirlerden birinin kıyafetinde sayı var. 99 sayısı. Great Mortican Drug Peclo kendisinin Kaido ile alakası olabileceğini düşünüyorum. Bu arada ne çift sayfa çıkmış be.

Black Market Kingi - Fantastic Beast filmindeki aynı rolü paylaşan adama çok benzettim. Filmi yeni izlediğim için de olabilir :)

Edit : Stussy Beklediğim kadar çekici bir kadın çıkmadı :(

Drug Peclo'nun tasarımı da şeye benziyor Marvel'ın eskiden yaptığı bir oyun vardı. Red Skull'ın Nazi askerlerinin tasarımıyla birebir aynı olmuş.

Kıyafet ve koldaki bant da Nazileri andırıyor.

Stussy'i ve özellikle Drug Peclo'yu çok beğendim, adam sırtında orakla düğüne gelmiş :D

Evet, duygusal olarak bu kadar garip hissettiren bi arc olmamıştı. Oda korkuttu beni bu ülkenin ve tayfanın tasarımlarıyla. Kara mizahın da dibine vurdu herif.
Arc başında Mom'un eşyalarıyla şarkı söylediği sahnedeki korkutucu havadan belliydi zaten bu olacaklar. Oda'yı tebrik etmek lazım cidden sağlam atmosfer yarattı.

Drug Peclo'nun tasarımı da şeye benziyor Marvel'ın eskiden yaptığı bir oyun vardı. Red Skull'ın Nazi askerlerinin tasarımıyla birebir aynı olmuş.

Kıyafet ve koldaki bant da Nazileri andırıyor.

Stussy'i ve özellikle Drug Peclo'yu çok beğendim, adam sırtında orakla düğüne gelmiş :D

Arc başında Mom'un eşyalarıyla şarkı söylediği sahnedeki korkutucu havadan belliydi zaten bu olacaklar. Oda'yı tebrik etmek lazım cidden sağlam atmosfer yarattı.
99 sayısı var Kaido ile bağlantılı olabilir mi? Bu sayılar onun tayfasında oluyordu sanırım.

Adam intikam almaya geldiğini söylemiş. Katakuri ondan sonra vurmuş. Henüz ob hakisini kullanmamış yani. Fena bölüm olmamış. En güzel haber haftaya ara olmaması.

Not: Çok iyi ve Çok kötü seçeneklerine ne oldu?

Tek başına bu sayfa bile karanlık duygular dolduruyor insanın kalbine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık