Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou'yu tek başına alır demedim ama sınırı Kraker değil o dövüşe çok takılmayın demek istedim.
Jinbei bile Bigmom`a çizik dahi atamaz. Ace`in Wb ile sayısız dövüşlerini ve Yami Teach`in sonuna bakıp az çok bir yonkou karşısında Jinbei`den fazlası gerektiği anlaşılıyor.

Yani sayı fazlalığı o kadarda önemli değil.

En az 1 Amiral gerek. Marco ile olacak iş değil.
Marco her saldırıyı karşılasa bile saldırı zayıf.
Luffy`nin g4 süresi var.
Garp`ın yumruğuyla afallayan adam her türlü saldırıyı ne kadarını engeller o da kesin değil.

1Yonkou için 5 amiral Mf`ye geliyor. Bu kıçı kırık yeni yetmeler birşey yapamaz.

Luffy bir aydınlanma geçirip meyve uyandırmadığı sürece bana göre durum bu.

Edit: G4Luffy`nin sınırı Cracker değildir o konuda sana katılıyorum.

Son düzenleme:
Crackerin gücü sınırsız olduğu için çok op. Luffy diğer komutanlara karşı daha güzel performanslar sergiliyebilir. Ama şuan gördüğümüz kadarı ile Crackeri teke tekte yenemezdi bu bariz. Biri gelicek sizin güç kaynağınızı hiçe çevircek sonra diğeride(buna rağmen 11 saate) bunun kaymağını yiyip farklı bir moda giricek, rakipte mal gibi üstüne atlayacak bu şekilde yenmiş sayılıcaksın :/ Bunun adı galibiyet değildir bence.

Bege'nin planını merak ediyorum. BM'ın gücünü kendi gözleriyle görmüştür az da olsa. Adamlarını da gördü. Tüm oluşumunu da gördü. Buna rağmen BM'ı indirme planı yapıyor. Luffy, Kid gibi alayına isyan modunda birisi de değil.

Kimlerle müttefiklik yapmış olabilir ki? Her supernovanın Luffy'ye göz kırptığı bir ortamda düşman olacağını da sanmıyoruum ki ben de kaptanın gibi supernovayım diyerek mesajı verdi zaten.

İlginç şeyler olacak ara verilip durulmasa da göremedik bir türlü.

Azazil

Bir yerde okumuştum baya mantıklı gelmişti , Bege kale adam olduğu için düğün günü müttefikleri ortaya çıkaracak müttefikleri arasında , boney , urige , crokodail gibi güçlü korsanların yanında , sanjinin babası judgee ile de anlasmis bir baş kaldırı halinde olduğu yazıyordu , bizim luffy de kargaşadan ayrılacağı yazıyordu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık