Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Yonkou Wb ile savaşmak için koca denizciler seferber oldu. Ki adam hastaydi bide. Big Mom'ın da ondan aşağı kalır yanı yoktur. Hasta filanda değil. Adada Yonkou'ya güç açısından yakın müttefik dahi yok. Elde bu kadar eksi varken nasıl yenecekler. Arti olarak bide kadinin mekaninda kapişacaklar. Tek tek saldirsalar gene katlayip koyar hepsini :D
Nami ıslatır, Brook cimcikler, Sanji yanağindan makas alır, Luffy de Ben KK olacak adamım derse kalpten gitme ihtimali var bana kalırsa. :oleyo2:

Brook ile Bigmom karşılaşmasini sabirsizlikla bekliyorum.Kopek mink bizimde bir kozumuz var demişti bahsetti sey kurbagayi dönüşturmemi dicem merak ettim doğrusu.
Sanji yaptigi yemeği luffy e yedirsin guc getirici misali baya ise yarar.

Birde kafama takilan Capone Bege arkasindan mutlaka bir sey cikicak gibi..

Yeni dunyaya ilk girisinde Tepesinde uzay gemisi misali yakalanmıştı.Bigmom arcinda baya bolum gecti boyle bir uçabilen gemi görmedik .dahada gorecegimizi sanmıyorum.Sarki soyleyen ana gemide boyle bir yetenek yok gibi

Uçabilen gemiye kim sahip olabilir İlk Aklima Kaido geliyor bulutlarin tepesine nasik ciktiginin izahi olabilir.İkincisi GERMA .

Üçüncü en heyecanlı verici tahmin ENEL'in Gemisi Adida 3.uncu Antik Silah `URANÜS'

Nette soyle bir teori var olurmu olur ;)
http://www.onepiecelove.net/what-is-uranus-theory/

Reiju meraklandırdı. Ardından büyük bir olay çıkabilir.

Brook vs. Mom heyecan verici. Mom'un yeteneğini ne düzeyde engelleyebilir görecek miyiz acaba ?

Spoiler güzel.

Son olarak, Mom'un düşmesi için Germa'nın ihaneti yeter. Fazla birşey aramaya gerek yok.

Reijunun yüzünde kan olması anahtar. Bu arcın yarısına gelindi demiş açıklamada. Büyük ihtimalle birileri ihanet edecek. Big mom ihanetle isyanla uğraşırken bizimkiler aradan kaçacak. Eğer kısa sürede bitirecekse olan bu olacak ve luffler kaçarken big mom hala isyanla uğraşacak ve o isyanı göstermeyecek

Hadi diyelim brook, Big momın antisi çıksın ne fark edecek.
birisi İmp. diğeri Brook :/
ne sanıyoruz veya ne bekliyoruz anlamıyorum ki koskoca İmp. la, anti manti dinlemez sinek gibi ezer adamı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık