Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız tüm yonkouları gördük artık. Yani seri harbiden bitiyor. Ayrıca şu saçma geliyor bana kaptandan önce komutanları görmek daha mantıklı olurdu ama önce kaptanları gördük sonra komutanlarını gördük.

Big Mom'a sürekli en zayıf Yonkou diyorduk ama zayıf kelimesiyle Yonkou kelimesi yan yana gelmemeliymiş. :D
Bu kadın Kaido'danda güçlü çıkabilir. Kaido'ya en güçlü dendi fakat bu kadının daha güçlü olduğunu ve Kaido'yu yenememesinin bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

Şaka gibi. Daha geçen bölüm Luffy ordunun karşısında dimdik dururken herkes "Luffy adamdır" dedi.

Şimdi Luffy yerlerde gelen geçen vuruyor. Yapmayın arkadaşlar. Bir haftada böyle dönülmez.

Şaka gibi. Daha geçen bölüm Luffy ordunun karşısında dimdik dururken herkes "Luffy adamdır" dedi.

Şimdi Luffy yerlerde gelen geçen vuruyor. Yapmayın arkadaşlar. Bir haftada böyle dönülmez.
Tabelaya bakana da hak vermek lazım. İyi oynadık ama yenildik bize göre değil. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Başka gün dövüşmek için oradan kaçacaksın.

Bu kadın Kaido'danda güçlü çıkabilir. Kaido'ya en güçlü dendi fakat bu kadının daha güçlü olduğunu ve Kaido'yu yenememesinin bir sebebi olduğunu düşünüyorum.
Kaido gidip Shanks, Big Mom filan bunlara dayılanıp savaşsa bile Kaido en güçlü yener diyemeyiz zaten. 1vs1 yonkou kaptanlar dövüşse 2 kaptanında ben %100 yonkou olarak devam edemeyeceklerini düşünüyorum. Kaido aşırı güçlüdür tamam da diğerleri de ondan aşağıda değildir yani. Teach yazmadım çünkü öyle bir adam 2 yılda ne kadar güçlenebilir ki? diye düşünüyorum. Meyveler sayesinde ve Marcoları yenmesi sayesinde yonkou ama en güçsüz o olabilir emin değilim.

Big Mom gerçekten aşırı güçlü. Bende güçsüz olduğunu düşünüyordum ama güçlü.

Ayrıca Luffy'de aşırı güçlü. Luffy'i ezmenin anlamı yok. O orduyu yeneceğini bende düşünmüştüm ama yenilmesi tabi ki de daha mantıklı. Ordunun gücünü gördük. Ordu da sağlam adamlar var. Onların kombineleri normal Luffy'i de zorlardı. Çok güzel meyveler var ve o meyveler ile çok iyi kombine saldırılar yapılabilir.

Luffy güçsüz değil. Yonkou denilen oluşum aşırı şekilde güçlü.

Tabelaya bakana da hak vermek lazım. İyi oynadık ama yenildik bize göre değil. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin. Başka gün dövüşmek için oradan kaçacaksın.
Ya onu demeye çalışmadım. Luffy'nin orada yenileceği bariz belliydi. Hatta Sanji Luffy'i patakladığı zaman Oda Luffy için büyük bir yenilgi hazırlıyor demiştim. Bu bariz bir şeydi. Forumun çoğu da kaybedeceğinden ya da yardım geleceğinden emindi. Ama herkes o hafta Luffy'i övdü.
Luffy yine aynı bencilliği yapıp o orduyu yenseydi burada herkes "Luffy adamdır" sloganları atacaktı. Şimdi kaybettiği için kınanıyor. Oysaki kazansa da kaybetse de Luffy aynı düşüncesizliği bencilliği yapıyor. Bu değişimi sorguluyorum.
Bir karakterin kişiliği ile ilgili yargılar zaferler-yenilgiler ile değişmemeli.

Kapağa dikkat eden oldu mu bilmiyorum ama ' 3 ortada ağaç dalı sincapa benziyor ve 9 rakamı var. Ben o sincapı 9a benzettim, 2 de olabilir ama yani 993 ya da 923 nolu manga ' sayılarında birşey çıkabilir. Benim ki tahmin tabi ama bu sayılar çıkınca görücez.

Kapağa dikkat eden oldu mu bilmiyorum ama ' 3 ortada ağaç dalı sincapa benziyor ve 9 rakamı var. Ben o sincapı 9a benzettim, 2 de olabilir ama yani 993 ya da 923 nolu manga ' sayılarında birşey çıkabilir. Benim ki tahmin tabi ama bu sayılar çıkınca görücez.
3 ve 9
San ve kyu
Yani teşekkür ederim. Toriko için yapılmış bir şey.

eğer kaido gelse oda yenilirdi daha önceden kaido tek başına bi yonku'ya kafa tutmuş oda yenilmiş.luffy'nin yenilmesi kaçınılmazdı,bence görmemiz gereken o kadar kişiyi yenmiş olması,ne kadar güçlenmiş olduğu.

Seikatsu

Luffy yenilmedi.Yenilmek öyle olmaz dofflamingo gibi olur veya cracker gibi.Dövüşün bittiğini görmedik daha.O çimler lastige döner haftaya.Ya da g4 son formunu görürüz bence.

One piece'i okurken bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. Yardım alamadığı her dövüşte ağzı burnu dağıtılan, galip gelemediği her dövüşte ağır dayak yiyen bununla beraber inat etmekten başka bişey yapamayan, yenemese bile yenilmeden çekilmeyi beceremeyen, 10 kişilik tayfayla KK olmayı planlayan ancak karakterleri kuvvetli bilekleri zayıf bir tayfaya sahip olan Kaptan Mugiwara no Luffy görmek artık sıkıcı geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık