Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 832 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin babası yine fena değil. Saçlar falan Shiki'yi andırıyor, Killer da olabilir. Bıyıkları kesse cool bile olabilir :D Vinsmoke kardeşlerin güç sıralaması büyükten küçüğe gidiyor bence. Sanji Yonji'den güçlü ama abilerini 1v1 de alamaz gibi geliyor. Ama ablası abilerinden falan güçlü mü acaba? Baba çok sağlam çıkacak yalnız, hem bireysel güç olarak hem de bir lider olarak.

Neyse, spoilere gelecek olursak; Babanın portresi efsane, bir de Sanji'nin aranma posterine bak :D Bir ara babasına gidip " baba bana bir poster çıkarsana :D" dese de adam gibi posteri olsa. O heybetli duruşu, kralları önünde diz çöktürüp semaya bakışı ve pelerinin rüzgarda dalgalanması, tek kelimeyle muhteşem durmuş.

oooo büyük reis ortaya çıkmış.
Tahminim doğru çıktı.Ailesinde trollemez.
Baba tam lider çizimide yerinde bıyıklar yerine kirli sakal falan olsaymış daha iyi olurmuş.Ayrıcı çok güçlü gözüküyor açıkçası.Yeni Dünya'ya girdiğimizden beri amiral seviyesi beklediğim tek adam.Duruşunda var o hava bakalım.Kaşları analarına mı çekmiş acep.Anladığım kadarıyla Baba Sanji'ye ders verecek.

Sanjinin bubasını Skypiea rahibi Shura sandım la.:DAdamın gideri var ama Oda artık şu saç stilinden vazgeçsin yav.
Killer,Shiki,Neko,Wevil çok kişide gösterdi.

Sanji,Yonjiyi pataklaamış gibi haketmiştirde.
Reiju: Pudingi iyi bir kız onu sevdim mi ne diyor.
Sanji ve babası tartışıyor ama tam nlayamadım.

@kadir t. Paylaştığın Cesar çakması kocakarı ormanın cadısı sanırım:D Hensel ve Gretel ilham alınmış gibi.

Sanjinin bubasını Skypiea rahibi Shura sandım la.:DAdamın gideri var ama Oda artık şu saç stilinden vazgeçsin yav.
Killer,Shiki,Neko,Wevil çok kişide gösterdi.

Sanji,Yonjiyi pataklaamış gibi haketmiştirde.
Reiju: Pudingi iyi bir kız onu sevdim mi ne diyor.
Sanji ve babası tartışıyor ama tam nlayamadım.

@kadir t. Paylaştığın Cesar çakması kocakarı ormanın cadısı sanırım:D Hensel ve Gretel ilham alınmış gibi.
Sanji babasına annemi ağlatmasaydın iyiydi hesabını soracağım diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık