Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 831: Gizemli Ormanda Macera

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbei ya da Sanjiyi gösterse iyiydi büyük ihtimal aradan sonra vs görebiliriz. Ama orada ki tilki gibi olan şey de mink büyük ihtimal bakalım ne olacak. Bu arc Carrot çok işe yarayacak bence ...
Tavşan sanki?
Pudding hain çıktı galiba. Belki ikram ettiği çay belki de yol boyunca yedikleri şekerler yüzünden bu hale geldiler. Nami hiç yiyip içmedi sanırım.

Haftaya ara olması üzdü.
Ben de onu düşünüyordum.

Pudding hain çıktı galiba. Belki ikram ettiği çay belki de yol boyunca yedikleri şekerler yüzünden bu hale geldiler. Nami hiç yiyip içmedi sanırım.

Haftaya ara olması üzdü.
Aynen olabilir mantıklı. Çünkü diğerlerinin garip davranışlarda bulunup, Nami'nin bir şey yapmamasının üstünde mangaka çok durmuş.

Yami

Bu arada bölümün adı gizemli orman felan ama hiç gizem yok :(
Bize gizem diye bunu yutturamazsınız. One Piece lan bu böyle bir bölümün ne gizemi olabilir :(

Gelecek bölümler için öngörü :D Puding bizim tayfayı direk olarak tuzağın içine çekti :good: Bir arc klasiği olarak Punk Hazard,Alabasta vb. Ormanda yakalanacaklar.Luffy'i damat olarak görebiliriz.

Kilit sahne burası :D Çay partisi var bir de kurban olacak.Damadı mı kurban ediyorlar,yoksa özel biri mi orası belirsiz.

Ya Luffy Sanji'yi kurtarmak için ortalığı dağıtacak.İkinci ihtimal de dediğim gibi arc Sanji'nin üstüne kurulu olduğu için düğünde Luffy kurban edilirken Sanji dellenecek.Germa filan alayına gidecek.Sonrası power up :D Jinbe'yi de kolu,bacağı eksik halde tayfayı katıp Luffy-Big Mom düşmanlığını resmi hale getirir.Kaçarken ufak bide vs olur.Arc sonu Big Mom düşmez.Dünyadan haberler vesaire :D

Oda gene sağ gösterip sol vuruyormuş gibi yapıp tekrar sağ göstererek kafa atabilir. Hemen hain bellemeyin.

Bu bölüm ''Çok kötü'' kategorisine sokulacak bir bölüm değildi. Neden herkes o seçeneğe abanmış anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık