Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baa 20 krallık arasında değildi diye biliyorum
Davul adası da değildi.
Dünya hükümetine bağlı krallıkların başındakiler katılıyor sanırım.
20 Krallık hükümeti kuran krallıklar. Diğerleri de hükümete bağlı krallıklar.

Yani bu 4'lü ve Wapol katılacak. Wapol'ün de katılacağına emin olmamın sebebi mangakanın ona tekrardan bir krallık vermesi ve eski karakterleri de hikayede kullanması.

Pek fazla bilgilendirmedi evet ama Vivi'nin denize açılması başlı başına bir olay. Amacı ne acaba? Tekrardan bizimkilerle mi birleşmek istiyor yoksa bir toplantı falan mı? Yoksa gideceği yer belliydi de ben mi unuttum orası bende karışık.

Nami'nin yeni silahı belli olmuş oldu. Çok fazla can yakacak gibi. Luffy efsanevi zıplama sahnesini bir kez daha yaptı. :D

Toplantı dışında yalan bölümdü.

Rebecca , Vivi , Mermaid Chick gözükebilir denmişte bunlar ne ara krallıklarının başına geçtiler. Pederler niye gitmesin?

Charles Vane

Kapakta brookda özellike Alive yazılmış gibi hissettim. Bir sanji vakasıda bu çıkmasın. :/
Neyse Viviiyi özlemişim onun haricinde 3 sayfalık bölümü uzatarak bir bölüm yapmak yetenek olsa gerek. İşte bu yuzden One Piece !
Ada'm ölü zaten bence ölü ya da diri diye aranmaması lazım :D

Toplantı dışında yalan bölümdü.

Rebecca , Vivi , Mermaid Chick gözükebilir denmişte bunlar ne ara krallıklarının başına geçtiler. Pederler niye gitmesin?
Rebecca geçmemiş ama babası hastaydı geçen bölümlerde. Gitmesi için bahane oluştu yani.
Yeni nesil Luffy.
Krallıklarında yeni nesilleri gitmeli bence. :/

3 tane ağlak prensesimizi de Dalton Reyiz korur.

Kimse dememiş sanırım Yonkou Bigmom düğün veriyor, dünya liderleri katılacak diye.
Vivi'nin ki gibi krallıklarında o düğüne katılacağı kanısındayım.

Kame-Kame no mi ve uzayan sopa (nyoibou) Dragon Ball'a güzel gönderme :D

Geçen bölüm dikkat ettiyseniz kapakta Carrot Sanji'yi kurtarma tayfasıyla çizilmişti.Bu bölüm ise gözükmüyor hiç.Galiba Luffy'nin yemek çantasının içinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık