Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok güzel sahne ya :D

Ben kilit Poneglyph'lerden biri olduğuna inanmak istiyorum. Lütfen öyle olsun çünkü. Artık bişiler öğrenek ya. Kırmızı belki direkt savaşı anlatıyordur.

Çok güzel sahne ya :D

Ben kilit Poneglyph'lerden biri olduğuna inanmak istiyorum. Lütfen öyle olsun çünkü. Artık bişiler öğrenek ya. Kırmızı belki direkt savaşı anlatıyordur.
Bence direk kırmızı, kan kırmızısı. Bu Poneglyph (Oda bu ismi bulurken ne içti?) için onlarca savaş yapılmıştır, korumak uğruna onlarca can gitmiş ve üzerindeki kanda(kırmızı) bu sebeptendir.

Güzel ve eğlenceli bir bölümdü. Oda yıl Sanji'nin yılı olacak demese Wano'ya gidilecek derdim ama ya hikaye ikiye bölünecek ya da bir şekilde Sanji'ye bağlanacak.

Bence direk kırmızı, kan kırmızısı. Bu Poneglyph (Oda bu ismi bulurken ne içti?) için onlarca savaş yapılmıştır, korumak uğruna onlarca can gitmiş ve üzerindeki kanda(kırmızı) bu sebeptendir.
hieroglyph değil işte poneglyph :(
hieroglyph sacred writing
poneglyph de sacred hearing :(

@Roronoa Zoro Tam onu diyecektim ama Rayleigh biz hepsini yanımızda taşıdık falan diyordu :S Bu taşıma soyut anlamda mıydı yani :S Bu neden kalmış. Belki bu anahtar gibi birşeydir.

Raizou üzerinden yapılan Naruto göndermelerinin tarihle bir ilgisi var mı acaba :S Wikipedia'da bu yazıyor.
The first tankōbon was released on March 3, 2000.
Tarih tam tutmuyor herhalde ama yakın sonuçta :D Biz önceden okuyoruz falan. Jest gibi bişeydir belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık