Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 805: Mink Irkı

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu problemini de atlatmış olursun işte. Yok yok okuma sen ben haber veririm sen üniversitede ikinci sınıfta falan olursun herhalde en erken. :)
Sanji gitmiş sen hala Marco diyorsun.
En geç zou bitince görürüz.Görürüz di mi? :( Sen hep ümidimi kırıyorsun ama?

Sanji'ye gelirsek her fan fanı olduğu karakteri merak etsin ben Marco'yu Sanji fanlarıda Sanji'yi

En geç zou bitince görürüz.Görürüz di mi? :( Sen hep ümidimi kırıyorsun ama?

Sanji'ye gelirsek her fan fanı olduğu karakteri merak etsin ben Marco'yu Sanji fanlarıda Sanji'yi
Ne alaka canım tayfanın yarısını iki senedir görmüyoruz sen şimdi Jack Dof ne oldu, Sanjinin başına ne geldi, Black Beard Dragon işi ne oldu vs gibi şeyleri merak etmiyor musun? o_O
Hani merak etmiyorsan gerçekten okuma dediğim gibi Marco reis gelince haber veririm ben sana.
Nasıl olduğunu bilmesem de, bana kalırsa Sanjilerin bedenleri başka yerde ruhları minklerin içinde.
Zoroya ayarı veren Sanjinin ruhudur o zaman. :cool:

ama bedenlerinden çıktıklariı zaman savunmasız kalmıyorlar mı? Tehlikeli olurdu bu
Başlarında biri bekliyor olabilir, bu bir yana bizimkileri de bedenlerinin yanına yolluyorlar ve Luffy'e de saldırmıyorlar. Bir bağlantı var ama bakalım nasıl bir şey çıkacak.

Absalom?

Bu ne?

Sanjiler ile beraber Minklerde yakalanmış olup Luffy tarafını tuzaga çekiyor olabilirler.O yüz ifadesi ondandır.
Luffy'nin Sanji'lerin yerini bilmesinden dolayı da olabilir. Ama dediğinin olma olasılığı da var tabi.

805 bölüm yorumu, panda cevirisine göre :D @

- öncelikle, yeniden dünyanın güvertesinden serisi basladı hayırlı olsun. işe yarar kapaklar görecegiz inş. muhtemelende zou işlenirken, bize diger taraflarda neler oldugu gösterilecek.

- sonra, zoroma tavsancık kalın geldi. ama elektrik konusunda zaten sansı yaver gitmiyor adamın. daha önce enelin, ayagının altına alıp taptırdıgıda olmustu :D neyse elektrik özelligini sadece carrot kullanmıyor. bu bölümde bunu anladık. muhtemelen kürkün sürtünmesiyle ilgili, e.oda tarafından düşünülmüş özel bir saldırı stili. nasıl skypieaya özel kadranlarımız varsa, burdada bu teknik var işte. ama carrot gercekten sakat ve saglam bir dövüscü bu belli oldu.

- durduran köpek bayanımızın ismi wandaymıs, balina ormanında içeri sızan birinden bahsediyor. işte oda bizim yol yordam bilmeyen luffy. franky insanmı, hayvanmı olduklarını tartarken, usopp nami ve digerlerine ne oldugunun peşinde.

- sonra carrot leydimiz bir show daha yapıyor ve tavsanın verdigi yetenekle inanılmaz zıplıyor. ha bu arada buraya not edeyim, minkmen olayı bepo ve pekomsa baglandıktan sonra , smokerın teorisini zaten destekliyordum, artık zoanlarıda işin içine katabiliriz bence. paramecialar iş kolaylıgı için iyi niyetle, logialar gardiyanlar ve savunucular için yine iyi niyetle tasarlandılar. zoan meyvelerininse temeli bu ırk ;) ister savascı istediler diyin, ister işci secim sizin. ya antik krallık bu meyveleri yaptı, diger krallıklar kıskanıp cöktüler krallıga. yada bu meyvelerin gücünü kullanarak haki efendilerine diz çöktürdüler, tabiki sayı üstünülügüylede ;)

- devam edelim, wanda ölmüş arkadaslarınız surda diyor. sonra luffyede bakarken yüzü ciddileşiyor. şimdi bizim gemide kimler vardı. ceasar, brook, chopper, nami,sanji ve momo. hepsi ölsede aslında cok bir sey degişmez. ama öldürülmeyecek olanlar var. o yüzden olay gizeme bagladı. ya bizimkiler yanlarında birileriyle geldiler ve onlar öldü. yada jackin adamlarından bir kacının yanında, bizimkilerden bir kacınında ölüsü var. gelelim dogrulamaya... şimdi artık birileri ölse fena olmaz. ama bu e.odanın tarzı degil, karakter bazında ilerleyelim;

1- sanji kesinliklen ölmedi, çünkü bu sayıdan önce adam, sadece canlı diye poster cıkartıp olayı bagladı. sanji esirdir muhtemelen.
2- nami, rotacılık yetenegine paha biçilemez. kimse onun ölmesine izin vermez. bir nevi raftelin anahtarı kendisi.
3- chopper, keske ölmüş olsa. law var artık, gercekten güclü bir doktor.
4- brook , keske ölmüş olsa . lawın tayfada vardır enstrüman calan...
5- ceasar... öldürülemez çünkü smile üretimini biliyor.
6- momo, kaidouyla bir baglantısı ve tüm bu smile meyveleri için bir önemi var.

benim kanaatime gecelim, orda ölü olanlar bizimkiler degil, elbiseleri degiştirdiler. ve yasıyorlar. iki ihtimal var; ya jackin gemisinde tutsaklar, yada o gemiye yakalanan bir arkadasları yüzünden sızdılar. yada belkide ikisi birden ve tek sızan kıvırcık kasımız.

- yani issho, ve sengokuya aynı anda dalmaya gözü kesen jackimiz, bizim arc bossumuz hayırlı olsun. ha enel gibi absürt güce sahip bir adam bekliyorum haberiniz olsun. birde gercekten kendini geliştirmiş enel cıkarsa, cok daha güzel olur :D

- devam edelim, law beponun gecmişinden bahsediyor. ve ondaki vivre kartla bepoya dogru yönelecekler.

- sonra, karsımıza lawın tayfası ve bahsedilen gardiyanlar cıkıyor. hepsinin agzını burnunu kırmıslar :D

- luffy, gardiyanlardan biriylen dövüsüyor. e.oda mesajları veriyor. jan bart tek yiyiyor. tayfa onlarla aynı seviyede degilize lafı getiriyor. ama luffy normal g1 formunda, gardiyanla eşit sekilde carpısıyor, üstelik en büyük artıları olan elektirk saldırısı malum luffyi gıdıklamıyor bile...

- wanda gardiyanları durduruyor. luffynin yorumu su; ne ilginc ada, her yerde bir sürü chopper var... :)

- minkmen kabilesinin auraları sezilemiyor sanırım. yada luffy bile daha o kadar geliştiremedi kendini. çünkü etrafını sarmıslar ve haberi yok. üstelik gecenin cok daha tehlikeli oldugundan bahsediyor wanda.

- neyse, bepo kendini tanıtıyor. luffy sen tra-guyun peti degilmisin diyor. tabi onlar tra-guyı baska biri zannediyorlar. bla bla. lawın tayfada, lawda bizde hayırlı olsun :D

- neyse jack buranın aklını almıs. e.odanın ipucları wolverine penceleri ve devasa bir ayak izi. şimdi ya antik zoan bir yaratık görücez. yada epey iri fil zoanının yanında, jakctede hep istedigim gibi mistik nemea aslanı zoanı var ;) üstelik kendisi kaidonun en iyi iki adamından biridir muhtemelen. mink kabileside para ettigine göre, ortadada cok ceset olmadıgına göre, ticaret savaslarına kurban gitti garibanlar gibi duruyor.

- sonuc itibariyle, kaidonun sag kolu bir amiral eder. aslında marcoda ederde anlatamadım forumdakilere. zoronun gücüne ragmen carrotu düşünün. bu adam o kadar güclüki tüm kabileyi ve sehri halletmiş, yani adamlarıda bos degiller. bakalım neler olucak.

Ne alaka canım tayfanın yarısını iki senedir görmüyoruz sen şimdi Jack Dof ne oldu, Sanjinin başına ne geldi, Black Beard Dragon işi ne oldu vs gibi şeyleri merak etmiyor musun? o_O
Hani merak etmiyorsan gerçekten okuma dediğim gibi Marco reis gelince haber veririm ben sana.

Zoroya ayarı veren Sanjinin ruhudur o zaman. :cool:
Ediyorum etmesine de bubölümde hiçbir yoktu :( Değerli biri ve yahut Marco gözükene kadar diyeyim o zaman.Yoksa Beppo gözüktü diye çok iyi/iyi'ye basmam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık