Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

8 Yaşındaki Sen?

O yaşlarda ileride özel birisi olacağımı düşündüğüm için pek gurur duymazdım, sıradan insanın önde gideniyim sonuçta.

Alpamis

O yaşlarda futbolcu olacağıma inanırdım.Çünkü mahallemizde top oynayan kişi çoktu ve bir sürü mahalle takımı vardı.Her gün maçlar yapardık.Ve aralarında en iyi oynuyanlarından biri de bendim.Takıma giden mahallenin abilerinden sürekli övülürdüm.Takıma git felan diye yazdıralım seni diye ama nasip olmadı.Şu an ki durumumdan memnunum.Herhalde o zaman ki ben şimdi ki beni görse şaşırır çünkü o zamanlar düşündüğüm tek şey toptu :D Hatta kendimize :D istatiskler bile yapmıştık o aralarda full We Turkey oynuyorduk.Ordan etkilendik herhalde..

Tövbe bismillah der ağlar akademik kariyerime odaklanabileceğini sanmıyorum o anki psikolojisi ile birşey demeden sokağa fırlar

Çok az yönden evet çok fazla yönden hayır.

Ozaman grafiker olmak istiyordum grafiker oldum. Bilgisayardan filan çok iyi anlamak istiyordum böyle haşır neşir olmak istiyordum. Fazlasıyla oldum :)

Onun dışında epic fail :)

Monkey :D Luffy

Valla görsem diyeceğim şey,Uğraşıyoruz be başkan sen onu bunu bırakta teknoloji çok gelişti lan gel bak deli oyunlar var bu filmleri de izle karı kız ekmek yersin ilerde duacım ol kerata seni olurdu gerisi biraz hüzünlü olurdu:(

Boyumun ve saçlarımın uzadığını gördüğü için gurur duyardı herhalde :D Masa tenisini bıraktığım için ise kızardı.

Oturur film izlerdik.Veya oyun oynardık.Oyun oynarsak ben alırdım kontrolü ufaklığa oynatmazdım herhalde.Ya da tam tersi.Bilemedim şimdi.
O değil de neden 8 ?
Bir yerde okumuştum ama tam hatırlamıyorum bulursam atarım sana o yazıyı. İnsanlar geleceğe yönelik ilk hayallerini 8 yaşında yapmaya başlarmış. Tabii istisnalar illaki vardır sen 20 yaşında başlamış olabilirsin yada 4 yaşında başlamış olabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık